PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93753}

Magnum

Magnum, P.I.
7,1 4 459
ocen
7,1 10 1 4459
Magnum
powrót do forum serialu Magnum

Przynajmniej faceci nie depilowali się. Owłosiona klata jest sexy.

E_skimoska

Dzisiaj też nie depilują się, tylko to są po proste gołe piz*y ze ciałem jak 10-latek, ewentualnie w rurkach i z długim włosem zaczesanym na ryj. Niestety dzisiaj prawdziwi faceci stanowią margines społeczeństwa.

ocenił(a) serial na 10
bolec99

Zjawisko delikatnie mówiąć powalone! Co się kobitą w takich lalusiach podoba?? Ja tego nie wiem:-(

iza198444

Niewydepilowany gruby...portfel!

E_skimoska

Zapominają, że kiedy stajemy się mężczyznami, to trzeba jeszcze nimi pozostać. Ale co zrobisz, kiedy dziewczyny zmieniają facetów w takie "laleczki" mówiąc, że taki jest ich typ. Widać nadmiar testosteronu już nie jest męski dla co poniektórych dzisiejszych kobiet..

ocenił(a) serial na 10
jimson0914

Naszczęście to nie jest 'typ' wszystkich kobiet;-)

iza198444

Wdzięki owłosionej klaty można też oglądać w serialu ''Gliniarz i prokurator'' - Ale jako fanka takich mężczyzn zapewne to wiesz ;)

iza198444

Wracają jeszcze do tematu tacy aktorzy też jeszcze są choć rzeczywiście są oni wyjątkami ;)

buterfly

ale wspomniane dzisiejsze kobiety lecą na facetów w rurkach, zaczeskach, wydepilowanych i w przykrótkich spodniach. Baby są bardziej męskie niż faceci. Ciekawe jakby wyglądał Magnum kręcony w 2018 latach. Boje się pomyśleć.... Jeździłby pewnie jakimś eko samochodem... Nieee wole nie myśleć

Mauna_Kea

To pomyśl po powstaje już reboot serialu :) .

buterfly

coooo???? i ciekawe kto ma zagrać główną rolę.... te rebooty to już też przesada w dzisiejszym kinie

Mauna_Kea

Tutaj najnowsze wieści - Zamówiono już pełen sezon - https://naekranie.pl/aktualnosci/reboot-serialu-magnum-otrzyma-pelny-sezon-31681 58

Dla mnie najważniejsze jest to że nie zmieniono miejsca akcji a i nowy Magnum nadal jest detektywem :) .

buterfly

kasa będzie. wiadomo. ale nie nastawiam się.... w ogóle kręcenie odświeżonych seriali po 30 latach to bezsens wg mnie. Zabójcza Broń udawała fajną, ale to już nie to co film. podejrzewam że tutaj będzie podobnie.

Mauna_Kea

Co do ''zabójczej broni'' owszem nie jest to żadna rewelacja, ale też też miło mi się go ogląda i na niedzielne południe uważam że jest idealny :) .

Teraz jednak jeżeli zamówią 3 sezon to będzie trzeba się nastawić na nowego aktora w roli Riggsa - Bo Crawforda zwolnili z powodu jego zachowania na planie .

buterfly

czytałem co nieco. ale ja muszę jeszcze II sezon obejrzeć :O. Dobrze, że TV Puls i inne stacje emitują stare seriale. Ale niestety przeważnie wtedy kiedy jestem w pracy... :(

Mauna_Kea

Tez czekam na II sezon mam nadzieje że TVN7 go wyemituje skoro powtarzają pierwszy sezon ;) .

Mauna_Kea

Zapewne jak fan oryginału to wątpliwe aby spodobał się ci zwiastun wspomnianego rebootu ''Magnuma'', osobiście nie nastawiam się tak tragicznie ale nie da się ukryć że wstęp jest strasznie niedorzeczny ;) - https://www.antyradio.pl/Film/Zwiastuny/Magnum-zwiastun-nowej-wersji-serialu-z-T omem-Selleckiem-22724

buterfly

hmmm powiem tak, jakby to był zwiastun jakiegoś nowego filmu to byłbym zaciekawiony , ale jak wiem że jest to zwiastun nowego Magnuma to aż nie chce mówić "a nie mówiłem". W innym wypowiedziach zarzucano mi że jestem ksenofobem czy kimś innym o ładnym łacińskim brzmieniu, ale spójrzcie na nowego Magnuma !!!! To ma być facet ? Nisko, chudy, w obcisłych koszulach i spodenkach.... Rozumiem, że moda się zmienia, biznesmeni i panowie na ślubnym kobiercu też noszą garnitury slim i fit, bo tak ładniej niż worki jak w latach 90-tych. Ale la litość wielkich seriali !!!!!! To już ten gruby łysy kolega Magnuma, którego zastrzelili w zwiastunie byłby lepszy. Ba, sam bym go obsadził w tej roli. Czasy się zmieniają i pojęcie prawdziwego faceta też... Kino idzie do przodu, ale nie marnujmy wspomnień by zastapić je nowymi o ulizanych kolesiach po fitness klubie,,,,

Mauna_Kea

Gdyby serial był osadzony w latach 80-tych to i zapewne ubiór byłby bliższy ''Magnuma'' z oryginału :) - Jak sam zauważyłeś moda się zmienia,osobiście to nawet sobie nie wyobrażam sobie aby obecnie ubierano ''Magnuma'' w kwieciste koszulę :) .

Osobiście to czekam na serial chociażby z czystej ciekawości .

buterfly

wiadomo, że nie nosiłby koszuli w kwiaty, ani nie biegałby z cygarem. ale taki "lichutki" ten nowy Magnum. Mógłby już jeździć tym nowym Ferrari 458 czy 488 a nie starym, bo nie pasuje do niego !

Mauna_Kea

Dobrze że chociaż miejsce akcji czyli Hawaje zostały :) - Uważam ze i tak najważniejsze to fabuła, bo jeżeli zafundują nam takie głupoty jak w nowym ''MacGyverze'' to odpadnę po dwóch odcinkach .

buterfly

oj nie wiem, nie oglądałem .... i raczej nie będę, po tytułach komentarzy pod filmem ;p

Mauna_Kea

I dobrze bo naprawdę nie warto - Co do ''Magnuma'' ( też miałem innego kandydata) to też trudno się przyzwyczaić głównie dlatego bo wiadomo jak wyglądał Tom Selleck :)

Ale jestem ciekaw czy uchwyci chociażby ten rodzaj uroku ;) .

buterfly

a jaki to był kandydat?

Mauna_Kea

Murray Bartlett ( najbardziej znany z serialu ''Spojrzenia'' )

buterfly

nie znam jego gry aktorskiej ale po aparycji by pasował

Mauna_Kea

W serialu uważam że zagrał dobrze - Mam nadzieje że będzie się jeszcze mógł wykazać w głównej roli .

Mauna_Kea

Akurat będzie jeździł Ferrari 488 - Zrobili tylko właśnie wyjątek w pilocie zapewne dla fanów oryginału .

https://www.facebook.com/magnumpipolska/posts/2062854560636552

buterfly

i na dodatek zniszczył obydwa auta... cóż za kierowca ;p w 3 minutowym zwiastunie skasować 2 wozy ;p

Mauna_Kea

Ale z tego co pamiętam z zwiastuna to jedno nie z jego winy :) .

Mauna_Kea

Ostatnio wrzucili wideo z za kulis 1 odcinka :) - https://www.facebook.com/magnumpipolska/videos/vb.2055713738017301/2099030000352 341/?type=2&theater

Czuje że się na nową wersje skurzę :)

Mauna_Kea

Główny bohater byłby na pewno czarny..;-P hehe albo miałby czarnego partnera.

Sanneya

No tylko nie "czarny" ha,ha,ha!AFROAMERYKANIN!Tak jak pedał jest teraz GEJEM!Mówienie świńskich kawałów,MOLESTOWANIEM!A poganianie obiboka w pracy,MOBBINGIEM!Czasy się zmieniają,niestety na gorsze.Nawet pierdnięcie jest teraz TWORZENIEM GAZÓW CIEPLARNIANYCH!

Resfilm

ale nie każdy czarny to Afroamerykanin.... ale tak się przyjęło...

Mauna_Kea

Fakt!U mnie po osiedlu też się czarni kręcą.Niektórzy nazywają ich pedofilami sukienkowymi,bo faktycznie w sukienkach i to czarnych sic!,nawet w największe upały chodzą.Są też tacy, co zwracają się do nich per ojcze,nie wiadomo dlaczego,bo "podobno" własnych dzieci nie mają?Być może dlatego,że namiętnie lubią cudze dzieci?A i ani nie są obywatelami USA ,ani fryzur afro nie noszą.Więc można domniemać,że pomimo,że czarni, to jednak nie są to afroamerykanie.

Resfilm

FAKT !!!

E_skimoska

Dziecko!A dlaczego mieli się depilować i przede wszystkim czym?To był początek lat osiemdziesiątych w Polsce nikt nie jeździł Ferrari,bo ludzie w kolejkach po papier toaletowy stali.I nosili brody nie, jak dzisiejsi kretyni w rurkach,z wyższym wykształceniem kupionym za pieniądze,tylko ,że żyletka Polsilver była wtedy rarytasem,zobacz sobie scenę w serialu "Zmiennicy" jeśli nie pamiętasz tamtych czasów z autopsji.

Resfilm

Jednak to serial z USA wiec z tymi żyletkami to aż tak słabo jak u nas raczej nie było ;)

buterfly

Spory procent mieszkańców USA wierzy,że ich krajem rządzą ogromne jaszczury,To jest szurnięty kraj,są tam osobnicy którzy noszą brodę bynajmniej nie na twarzy.A co do żyletek?W tym czasie BiC produkował te żółte dwu ostrzowe maszynki do golenia,były beepery a u nas się korbką w telefonie kręciło żeby wezwać telefonistkę.No i niejaki Borewicz bynajmniej nie prywatny detektyw się służbowym "Ferrari" po polskich dziurawych drogach rozbijał.

E_skimoska

Fajny serial aczkolwiek za mało akcji jak na sensacyjny serial plusami serialu na pewno są drugoplanowe postacie poza Magnumem Higgins, Rico ,i fajny klimat lat 80.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones