PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103517}

Mroczne przygody Billy'ego i Mandy

Grim and Evil
7,3 6 951
ocen
7,3 10 1 6951
6,8 4
oceny krytyków
Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
powrót do forum serialu Mroczne przygody Billy'ego i Mandy

Dla zainteresowanych:

Powstały dwa filmy full-length o Billym i Mandy. Są to:

-Billy & Mandy: Wrath Of The Spider Queen
-Billy & Mandy's Big Boogey Adventure

Ten drugi będzie podobno zdubbingowany i wyemitowany w polskim CN, o tym pierwszym nic jeszcze nie wiadomo. Jak ktoś lubi B&M i zna angielski to polecam

ocenił(a) serial na 7
Roman

ło widziałem Boogey Adventure i jest super bardzo chętnie obejrze w polskim Dubbingu jeden z kilku dubbingów który jest dobry :) czekam niecierpliwie

ocenił(a) serial na 6
ZlyCzarny

Nie mogę się doczekać, aż go wyemitują^^ tak samo jak nie mogę się doczekać 6cz. HP

ocenił(a) serial na 6
PsychodelicReven

A tak dokładnie to kiedy będzie ten film? :D

ocenił(a) serial na 10
PsychodelicReven

narazie nic nie wiadomo, wszystko zależy od polskiego CN i studia dubbingującego polską wersję. Ale prawdopodobnie jeszcze trochę poczekamy patrząc na to po jakim czasie zdubbingowali "Mroczne Przygody Klanu Na Drzewie"

ocenił(a) serial na 10
Roman

emisja filmu Big Boogey Advebture (Zemsta Boogeymana) odbyła się 1 listopada, powtórka 2 listopada. Miejmy nadzieję, że nie ostatni raz :))

PS. halloween było także pretekstem do zdubbingowania zaległego szóstego sezonu i kolejnego filmu (tym razem szybciej, bo po miesiącu) - Podpięść: Wariackie Halloween

Roman

witam, a ma ktos albo wie skad wziac piosenke scary'o,ta ktora Billy spiewa na statku ale zalezy mi na wersji juz zdubbingowanej :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones