Narcos: Meksyk (2018-2021)
Narcos: Meksyk: Sezon 3 Narcos: Meksyk Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Narcos: Meksyk (2018-2021)

12 kroków

12 Steps 1h
7,2 266
ocen
7,2 10 1 266
Narcos: Meksyk
powrót do forum s3e1

Zamiast skupić się na Amado i ukazać jakim był bezwzględnym bandyta, to przedstawiają nam Lord od the sky jako romantycznego Romeo, który przez cały czas przeżywa kryzys egzystencjalny

użytkownik usunięty
malgorzata_byra404

Kurde no właśnie ten cały sezon 3 był taki nijaki nie wiem czy to budżet czy klapa scenarzystów. Mało było Amada w Amadzie. Dodatkowo ta końcówka, ile prawdy w wątku że jednak koleś nie padł podczas operacji ? Tym bardziej po tekście że chirurgów odpowiadających za operację po prostu zlikwidowano i ten samolocik.

Twarz prawdziwego Amado była na tyle mocno okaleczona po operacji, że trudno było jednoznacznie stwierdzić z kim mieli do czynienia. Ciało faktycznie zniknęło, chirurgów zamordowano - nie wiadomo czy z powodu udanej operacji zmiany wizerunku - narkoboss przeżył i uciekł czy też jego ludzie dokonali zemsty po nieudanej operacji. Jedyni świadkowie nie żyją od dawna.

malgorzata_byra404

Nawet polubiłem Armado, wydawał mi się taki dobry jak na lidera kartelu. Nie wiedziałem że był taki bezwzględny w rzeczywistości, chociaż można się domyślić że wszyscy liderzy karteli byli okrutni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones