PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 165 307
ocen
8,5 10 1 165307
7,8 12
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Szczerze mówiąc

ocenił(a) serial na 10

Szczerze mówiąc, Narcos bardziej mi się podoba niż Breaking Bad, przez wszystkie 10 odcinków nie poczułem chwili znużenia, nie ziewnąłem ani razu mimo że mam czas oglądać go dopiero po północy, wciąga niesamowicie, jest krwawo, jest brutalnie, jest wspaniale. Ciężko mi się do czegoś przyczepić, jak dla mnie jest to doskonały serial gangsterski. Bardzo mi się podoba że jest on w połowie po hiszpańsku, bo jakby Pablo mówił po angielsku z hiszpańskim akcentem to już by nie było to. Nie mogę się doczekać na następny sezon, mogę powiedzieć że to jak dla mnie najlepszy serial Netflixa. Na pewno lepszy od 3. sezonu House of Cards. Promuję go i mówię wszystkim znajomym, pooglądajcie, warto.

ocenił(a) serial na 9
kamil0162

Breaking Bad moim zdaniem w ogóle nie można porównać do Narcos (Jedynie tematyka taka sama) . Jest ogromna przepaść między tymi serialami, oczywiście na korzyść Narcos.

ocenił(a) serial na 9
_Mika_a

Duże wrażenie w Narcos zrobiło na mnie to iż wszyscy mówią po hiszpańsku - dialekt kolumbijski - dodało mu to jeszcze większej autentyczności.No i najważniejsze Narcos to historia autentyczna .B.B to super fikcja.

ocenił(a) serial na 9
trautmann88

No właśnie to historia autentyczna.
Jak dla mnie najlepsze były pierwsze 2 sezony z Pablem. 3 tez nie był zły ale brakowało mi w nich Pabla.
Niby wiadomo, że był zły, ze nie miał litości, ale nie wiem dlaczego - wzbudził moja sympatię.
Teraz oglądam Narcos - Meksyk i moim zdaniem jest najgorszy ze wszystkich.

ocenił(a) serial na 9
_Mika_a

Jest , to niestety fakt .Obejrzyj El Chapo .

ocenił(a) serial na 10
_Mika_a

Zgadzam się z Tobą. Narcos doskonale łączy zdjęcia dokumentalne z fabułą. To jego wielka zaleta. Bb to czesto irracjonalne fikcyjne historyjki. Wszystko zależy od gustu i doswiadczenia obcowania z wielkim kinem.

ocenił(a) serial na 10
kamil0162

Nic dodać , mam te same odczucia, ARCYDZIEŁO

ocenił(a) serial na 8
kamil0162

Obejrzałem oba seriale jeden po drugim i muszę się nie zgodzić. Jak dla mnie Breaking bad dużo lepszy. Ale jak kto lubi oczywiście ;) No i chciałem zaznaczyć, że tam też nie ma czasu na nudę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones