PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015187}

Oddychaj

Keep Breathing
4,7 3 869
ocen
4,7 10 1 3869
Oddychaj
powrót do forum serialu Oddychaj

Tak powinien się nazywać ten serial

ernestooddhaugen

Dopiero zacząłem oglądać ale niezła komedia - jeden gościu ma przebitą nogę i przed śmiercią przez utonięcie pluje krwią, drugi nie umie pływać a zamiast szukać kapoka to wyskakuje z samolotu na środek jeziora a do tego Wonder Woman która czeka aż pilot się utopi trzymając go za rękę po czym ratuje tego drugiego przed utonięciem, dalej jest jeszcze śmieszniej jak słuchanie czy serce mu bije albo szukanie zasięgu czy wołanie pomocy w takim miejscu :D

Maciejosik

a co jest nie tak ze sprawdzaniem pulsu u nieprzytomnej osoby? Mogła go jednak położyć w pozycji bocznej, bo po takim topieniu się az się prosi o zachłystowe zapalenie płuc.

caramilla

Ja myślałem że tętno się sprawdza na tętnicy szyjnej, powinna też sprawdzić czy oddycha a nie kłaść się na jego klatce piersiowej i sprawdzać czy słychać serce :)

Maciejosik

Ja pamiętam, że sprawdzała właśnie palcami na szyi. Potem się położyła, pewnie żeby sprawdzić, czy porusza się klatka piersiowa. Ale oglądałam mało uważnie i tylko początek, znudziło mnie to okrutnie.

Maciejosik

Dodam, że mając sprawny telefon mogła odczytać swoją pozycję GPS.

Maciejosik

Wow, szokujace ze bedac na jakims pustkowiu szukala wszystkich mozliwych opcji, zeby uzyskac pomoc. Ciekawe jak wy byscie sie zachowywali w sytuacji podbramkowej.

Damiann17

No jak? Każdy z nich to MacGywer, więc poradziliby sobie dużo lepiej (ironia - gdyby ktoś nie zrozumiał).

Izis_4

Oczywiście bez obciążeń rodzinnych i dwubiegunowki, przygotowani na każdą możliwą "trudność".

ocenił(a) serial na 5
Maciejosik

Zupełnie nietrafione uwagi. Czepianie się na siłę i pouczanie z pozycji fotela, co powinno się robić w chwili zagrożenia życia.

ocenił(a) serial na 3
Maciejosik

Akurat w pluciu krwią nie ma nic dziwnego - gościu miał na bank uszkodzenia wielonarządowe, stluczenie płuc, prawdopodobnie krwotok wewnętrzny, co któraś tam scena sugerowała. I z tej przyczyny umarł, nie od rany na nodze. Osłuchiwanie tonów serca też się praktykuje. A z całą resztą się zgadzam.

ocenił(a) serial na 8
ernestooddhaugen

Albo taki powinien być Twój nick

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones