Opowieść podręcznej (2017)
Opowieść podręcznej: Sezon 5 Opowieść podręcznej Sezon 5, Odcinek 9

Allegiance

7,3 242
oceny
7,3 10 1 242
Opowieść podręcznej
powrót do forum s5e9

Już prawie finał

ocenił(a) serial na 9

Jakie macie przemyślenia na temat odcinka? Zamach na June zaraz po zobaczeniu się z Nickiem, ucieczka Sereny z dzieckiem, śmierć żołnierzy. Już w połowie odcinka wiedziałam, że nie oddadzą tak łatwo Hannah. Cieszy mnie to, że June nie ulega Lawrence'owi. Powrót do Gilead skończyłby się dla niej śmiercią. Ciekawi mnie to, czy Serenie uda się już na zawsze odzyskać wolność. Na pewno będą szukać dziecka.

Artemida_3

Trochę się ten serial ciągnie. Oprócz ucieczki Sereny w gruncie rzeczy nic się nie wydarzyło i te ich niekończące się dywagacje, żeby na końcu wszystko tak czy siak zakończyło się fiaskiem...

Artemida_3

Agnes wciąż wie kim jest, jest Hannah. To daje nadzieję na to, że 6 sezon ostatecznie będzie o tym. Nicka żona chyba jednak łapie, że jest dziwne traktowanie jej. Może będzie nalegać na wolność. Ruch Lawrenca z ożenkiem śmiały, ale co wnosi? June, wydaje mi się, że stanie jako ktoś warzy dla amerykańskiego rządu i może sama będzie wtyką w Gilead w sezonie 6... Jak skończy się ten sezon? Wydaje mi się, że June zacznie w końcu działać. Serena mam nadzieje do niej dołączy a nawet jak nie to niech uciwka z małym na dobre, bo już nie mogę patrzeć na psycholkę Weelerową. Tematy poruszane w serialu są tak mocne, że rozmowa o tym mogłaby trwać i trwać.

kingassit

Hehe, śmieszne i niesamowite jest to, jak bohaterowie tego serialu ewoluują. Niedawno bym powiedziała o Serenie, że jest " psycholka" po tym jak traktowała June, gdy ta była jeszcze podręczną. A teraz jej kibicuje, żeby się wyplątała z tej chorej sytuacji z Weekerami. Ale z drugiej strony mam lekką satysfakcję z tego, że Serena też musiała w jakimś sensie "wypić piwo, którego nawarzyła". Ogólnie same sprzeczne emocje mam w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
Cirrila

Dokładnie. Ja Serenie nawet zaczęłam kibicować i żal mi się jej zrobiło :D Zobaczyłam, że są gorsze osoby od niej, które okropnie traktują ją i jej dziecko. Po odcinku z porodem jakoś tak wydała mi się miła i żałowałam jej :D Cieszyłam się jak uciekła i chciałabym więcej zobaczyć akcji z nią. Szkoda, że tak szybko się serial kończy i że tak długo trzeba czekać na odcinek :) Jak się zaczął rozkręcać, to się szybko skręca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones