Opowieść podręcznej
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 - Wrażenia

ocenił(a) serial na 8

Ja mam wrażenie, że drugi sezon ogląda się gorzej niż pierwszy - i to z złym znaczeniu. Wspomnienia są dużo częstsze i dłuższe niż w pierwszym sezonie co powoduje że akcja trochę się ciągnie. Poza tym wprowadzenie drugiej bohaterki (tej która działa w obozie) to średni pomysł. W pierwszym sezonie fajne było to, że akcja ciagle kręciła się wokół jednej postaci - oczywiście byli też pokazani inni bohaterowie, ale dominowała June. W drugim odcinku było jej bardzo mało. I jeżdżący służbowym Mercedesem ten chłopka - serio nie mają żadnego gps-u, namierzania, itp...? Szkoda byłoby zepsuć tak dobry serial, choć mam wrażenie że na razie są na drobnej drodze..

ocenił(a) serial na 6
krzyche86

Mam podobne wrażenia, serial trochę przynudza i robi się mało wiarygodny, ale to może tylko początki.

ocenił(a) serial na 9
soldier175

też się martwię,że drugi sezon zaczął się bardzo słabo, szczególnie drugi odcinek, niewiele się dzieje, martwię się, bo to jeden z moich ulubionych seriali, boję się, co będzie dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones