PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813250}

Pełne morze

Alta mar
6,5 3 987
ocen
6,5 10 1 3987
Pełne morze
powrót do forum serialu Pełne morze

Za jednym z portali: ""High Seas" (w oryginale "Alta Mar") to nowy hiszpański serial Netfliksa, osadzony w latach 40. XX wieku i opowiadający o pasażerach luksusowego statku, który płynie z Hiszpanii do Brazylii. Na pokładzie zdarza się morderstwo – ginie kobieta, której nie ma na liście pasażerów i której nikt nie pamięta. Netflix obiecuje połączenie tajemnicy kryminalnej z melodramatem."

pogodno_2

Miłości mojego życia czytała wczoraj hiszpańskie recenzje tego serialu i podobno lipa straszna.

Gasza1910

Hmmm. Jedna z Miłości Mojego Życia dopiero uczy się hiszpańskiego, więc-może i lepiej-nie czytała recenzji ;)

pogodno_2

A ta miłości pochodzi z Barcelony :)

Gasza1910

Czyli Creme de la Creme dla czytania tej recenzji ;)

Gasza1910

@pogodno_2 cóż za pierolamento...

aandin

Teraz to już raczej poważny dylemat, bo dwie-delikatnie mówiąc-różne opinie. I bądź tu mądra ;)

Gasza1910

Po pierwszy odcinku: Miłość Twojego Życia wyrywa z Netflixem 1:0, a tym samym-ja odpuszczam ;)

pogodno_2

Bardzo dobry serialik. 1 sezon 8 odcinków. Drugi (również 8) już został zamówiony i będzie w 2020r

Antenelles

Hmm. Chyba trzeba się za to zabrać i mieć własny pogląd, bo opinie mocno....rózne ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

8 odcinków jest póki co

marcin_lendzion

Tak i zapewne tyle ich jest. Dziwne jest to, że trzy źródła podają trzy opcje: 16, 9 i jak już widać-8. To standardowa ilość , więc tego się trzymajmy ;)

ocenił(a) serial na 6
pogodno_2

Całkiem spoko serial w sumie, są gorące siksy, w tym ta Baquero ładnie się rozwinęła, także jest na co patrzeć. Ogólnie wizualnie też przyzwoicie zrealizowany, statek pokazują trochę, nawet jeśli to nie Tytanic. W tym wszystkim spoko zagadka z licznymi zwrotami akcji, tak naprawdę jednoznacznie to nie ma takiego totalnego zbrodniarza, ani totalnie przyzwoitego człowieka. Trochę tam może sporo melodramatu jest, ale dla miłośników Poirota to na pewno będzie fajna opcja.

RipRoy

Mnie nie powaliło, więc odpuściłam, ale czytam, że serial dostał drugi sezon.

ocenił(a) serial na 6
RipRoy

Nie wiem czemu, ale mi też ten serial z Poirotem się kojarzył jak oglądałam.

obserwacja

Bo to chyba takie ma być, retro, luksusy, art deco, trochę uproszczeń, zagadka w zamkniętej przestrzeni, ktoś szlachetny okazuje się łajdakiem, jakieś dramaty rodzinne i z fortuną w tle. Ja to oglądam z lekkim przymróżeniem oka, że to z założenia takie ma być, lekko staroświeckie, trochę wygładzone.

ocenił(a) serial na 6
Abuglez

Chyba jest tak, jak mówisz. Obejrzałam pierwszy sezon z sentymentu do takiego stylu. Za drugi się nie wzięłam, nie lubię tematu okultyzmu a jest taki wątek, z tego co zerknęłam na opis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones