PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813250}

Pełne morze

Alta mar
6,5 3 987
ocen
6,5 10 1 3987
Pełne morze
powrót do forum serialu Pełne morze

Pamiętam jak oglądałem 1 sezon byłem zachwycony serialem. Tajemniczy klimat, Poznawania statku i kolejnych członków załogi wraz z podróżnymi. Pojawiające się zagadki i tajemnice, na które chciałem znać jak najszybciej odpowiedz. Bardzo mnie wciągnął.
Natomiast każdy kolejny serial coraz bardziej nierzeczywisty.
Sezon 2 - pojawienie się "duchów" i wróżbiarki? Na to jeszcze można przymknąć oko.
Ale sezon 3? To już zupełnie nielogiczny świat. Kobieta zmiennokształtna, która wygląda tak samo jak Caroline. Wątpię, żeby w tamtych latach operacje plastyczne były na taki wysokim poziomie. Tak samo wirus? Skoro został podany do żyły to jakim cudem rozpowszechnia się w powietrzu? A szczepionkę na nią wymyślili w pół godziny na statku bez profesjonalnego sprzętu. Ostatnie 2 odcinki mogą bardzo rozczarowywać. Jeśli tak dalej pójdzie to w kolejnym sezonie będzie Ufo.
Niestety zmarnowany potencjał :(

ocenił(a) serial na 7
Ziggus

Co do operacji plastycznych nawet dzisiaj nie jest na takim poziomie a co do wirusa to ten lekarz może zrobi też szczepionkę na korone jak będzie miał któryś weekend wolny ;)

ocenił(a) serial na 5
Ziggus

Popieram, totalne absurdy. Nawet dziś nie jest możliwe by wykonać tak dokładną operację plastyczną. Śmiem twierdzić, że nawet gdyby carolina miała siostrę bliźniaczkę i by o niej nie wiedziala jakimś cudem, i ta siostra bliźniaczka probowałaby udawać Caroline to by się to wydało raz dwa. Nie ma takiej możliwości by taki numer przeszedł. Może z jakimś dalszym znajomym, ale z siostrą? Z wujem? Mężem!!!??? Toż to absurd. Nie pamiętam bym kiedykolwiek widział bardziej absurdalny pomysł, A niejedno już w życiu widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones