PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99774}

Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers
5,5 12 511
ocen
5,5 10 1 12511
Power Rangers
powrót do forum serialu Power Rangers

Dorosłego taki serial śmieszy, ale przecież był kierowany dla młodszych nastolatków i dzieci. Jeżeli miałbym dawać jedynkę za kicz i nierealność to 90% seriali dla małolatów bym tak ocenił. Seria była fajna w tamtych latach, zachodni dzieciak dostał zamerykanizowany odpowiednik japońskiego gatunku super sentai bardzo kiedyś popularnego w tym kraju. Przewodni motyw muzyczny jest fajny do dziś :)

Asura_Nirvana

Nic mi...

Moja córka, niecałe 10 lat, dwa dni temu zapytała "co to są te Power Rangers".
Pokazałam.
Mało tego, że wsiąkła, to ja stwierdziłam, że dobrze będzie sobie odświeżyć, bo w dzieciństwie nie oglądałam wszystkich odcinków i np nie znam początków Zielonego Wojownika, a Tommy był bardzo ciekawą postacią i uwielbiałam motyw jego głębokiej przyjaźni z Jasonem.

I patrząc na ten serial teraz oceniam go podobnie co dawniej. Oglądałam go jako nastolatka i byłam świadoma tego, że większość odcinków jest po to, żeby była. Jedynie odcinki wieloczęściowe wnosiły coś nowego. Ale humor serialu bawi mnie do dziś. I z wielką przyjemnością obejrzę go ponownie, tym razem wraz z dzieckiem :) I nie kieruję się sentymentami, bo są pozycje z dzieciństwa, które wywracają mnie na lewą stronę :D

Asura_Nirvana

A czego tu się wstydzić Guilty pleasure.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones