PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647657}

Ray Donovan

8,0 17 812
ocen
8,0 10 1 17812
Ray Donovan
powrót do forum serialu Ray Donovan

Sezon 6

ocenił(a) serial na 9

Ktoś ogląda sezon 6?

Dla mnie rewelacja.
Po ostatniej emocjonującej petardzie jaką był sezon 5 dostaliśmy powrót do starego dobrego Donovana z pierwszych trzech sezonów.
A to co robi w tym sezonie Dash Mihok zasługuje na wszystkie nagrody świata. Przyćmił całą ekipę. Dawno nie widziałem tak odegranej postaci. Emocje w czystej postaci.

ocenił(a) serial na 10
andrea_paolo_nigro

Ogląda, ogląda, bo to pozycja obowiązkowa przynajmniej dla mnie i fakt Bunchy od 2 odcinków aktorsko miażdży.

użytkownik usunięty
andrea_paolo_nigro

6 sezon jest jednym z najlepszych z całej serii ! I tak Bunchy jest rewelacyjny!

użytkownik usunięty

Bunchy aktorsko rzeczywiście świetnie, natomiast jako postać, to mnie w sposób szczególny przeraża... On i Mickey, choć z różnych przyczyn.

andrea_paolo_nigro

Zajebisty sezon. Nie żeby poprzednie były słabe, ale ten, szósty, to mistrzostwo. Jedynie nudzi mnie trochę że Ray ostatnio ciągle dostaje po ryju

ocenił(a) serial na 10
andrea_paolo_nigro

Ludzi pomocy!!!Finałowa piosenka:Dream On,cover Aerosmith. W czyim wykonaniu?
Lepsze niż oryginał

danbo

To jest oryginał :)

ocenił(a) serial na 9
danbo

Dream On jest 100% w oryginale !! Stara nawet trzyma płytę Aero, co prawda włącza gramofon na innym utworze (One way street) ale kto by tam się czepiał. Kolejny utwór (po "Walk this way") Aerosmith w Rayu to miód na me uszy :D :D

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Polowa spoko ale idzie to troche w zlym kierunku...

użytkownik usunięty
andrea_paolo_nigro

Niestety popełniłem błąd, że zabrałem się za oglądanie 6-stego sezonu. Oczywiście, nim nie był on w całości dostępny ;-)

ocenił(a) serial na 9

Panie i Panowie... Dzisiaj wielki finał !!! :)

ocenił(a) serial na 10
andrea_paolo_nigro

Jon Voight za każdy sezon powinien dostawać wszystkie możliwe nagrody łącznie z oscarami :)

ocenił(a) serial na 9
fonzerelli

kwintesencja aktorstwa. szkoda że tak mało czasu dostał w tym sezonie. Niestety trochę zaczyna irytować mnie to że ciągle dostaje po dupie od dzieciaków chociaż pomaga ( na swój sposób ) i nawet ratuje życie jednemu z nich. Zobaczymy co nam przyniesie zwiastun sezonu 7. Oby scenarzyści odpuścili i w końcu zobaczymy całą rodzinę Donovan zjednoczoną cały sezon.

ocenił(a) serial na 10
andrea_paolo_nigro

Dokładnie ! W ostatnim odcinku wkońcu cała rodzina Donovanów pod jednym dachem, świetnie się to oglądało.

ocenił(a) serial na 9
fonzerelli

Gdyby nie zła wiadomość to byłoby idealnie. No ale chyba nie można mieć wszystkiego :) Teraz znowu wszystko zależy od Ray'a

andrea_paolo_nigro

A dla mnie finał sezonu to lipa, Bridget tnąca zwłoki piłą spalinową w garażu - litości ludzie, myślałem że to sen tego chłopaka ale niestety nie, poniosło ich strasznie. No i wcinanie kanapek przy poćwiartowanych częściach ciała, rozumiem że Bridget z wrażliwej dziewczyny i jeszcze podczas porwania przerażonej nabawiła się psychiki seryjnego zabójcy - nonsens.

ocenił(a) serial na 9
sibilianspirit

Bardziej chodziło o odwołanie do Abby i tego jak ona zachowywałaby się w takiej sytuacji. Bridget przejęła rolę matki w tej rodzinie. Osobiście odetchnąłem i podobało mi się to biorąc pod uwagę jej wcześniejsze zachowanie ( to jak traktowała ojca i co zrobiła Bunchy ) bo już miałem ją na straconej pozycji i niemiłosiernie irytowała ;) Teraz jest pełnokrwistą Donovan ;) PS takie jest moje odczucie

andrea_paolo_nigro

Odwołanie do matki, ciekawe i logiczne, ale już samo poradzenie sobie z taką zbrodnią jest nielada wyczynem a ćwiartowanie ciał ala Gennaro w Gomorze to już mocno przerysowany wątek.

ocenił(a) serial na 9
sibilianspirit

Co do tej wersji o matce to sama Bridget o tym mówi w ostatnim odcinku więc wyłożyli nam to na tacy chyba właśnie po to żeby nie było nieuzasadnionego WTF. Ale co do całej reszty masz racje. Ja już od jakiegoś czasu patrzę na ten serial z dużym przymrużeniem oka bo takich sytuacji absurdalnych można wymieniać i wymieniać. Gomorra to to nie jest na pewno ;)

ocenił(a) serial na 10
andrea_paolo_nigro

W sumie masz rację, że ich z tym poniosło. Jak najbardziej porównanie do Abby ale nie oszukujmy się, nie powinno tego być. Nie taki nagły przeskok, spodziewałem się cały czas, że jak Bridż wróci do domu i zobaczy co tam się stało, a na dodatek jej narzeczony zabił typa to już będzie koniec jej więzi z Donovanami i wyjedzie dalekooo. A tutaj zaskoczenie. Młoda wpada, robi kanapki, kroi ciała, dobrze że jeszcze salta nie wywaliła na koniec.

ocenił(a) serial na 9
sibilianspirit

Może po tym porwaniu coś w niej pękło i miała dosyć siebie w roli wrażliwej wobec swoich oprawców? Poza tym z wcześniejszych sezonów wynikałoby, że nie była aż tak słaba psychicznie. Jej rola w śmierci matka albo co zrobiła by ratować Smitty'ego...Poza tym chroniła swego ukochanego i swoją rodzinę. Jej przemiana choć mnie zaskoczyła to było to odczucie pozytywne i zrozumiałe.

kasiach_filmweb

Każdy patrzy na to inaczej, szanuję jak najbardziej Twój punkt widzenia, mnie to zakończenie osobiście zawiodło.

użytkownik usunięty
kasiach_filmweb

Na początku myślałem, że ten fragment się komuś śni, tak był surrealistyczny ;-) Fabularnie świetnie, że to jednak była prawda.

Absolutnie się nie zgadzam, że Bridget przeszła jakąś "przemianę". Ona po prostu dorosła do swojej rodziny, której zawsze była nieodrodną częścią, a co tylko wypierała. Nie ma tu więc żadnego "przeskoku", a klasyczne zakończenie młodzieńczego "idealistycznego" samooszukiwania się.

I dlatego świat wygląda jak wygląda, bo wszyscy jesteśmy jak Bridget, choć nie wszyscy tak uroczo ćwiartujemy ciała i kanapki ;-)

ocenił(a) serial na 9
sibilianspirit

Piszcie przyglupy o spoilerach.na hbo dopiero 10 ty odcinek byl .

ocenił(a) serial na 8
andrea_paolo_nigro

Hej!

Gdzie mozna 6 sezon obejrzeć?
Bo na Netflix'ie nie ma :(...

ocenił(a) serial na 9
poziom

hbo go

ocenił(a) serial na 9
poziom

seriale.co

ocenił(a) serial na 9
poziom

Pobierz z torrentów,super jakość i Lektor

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Staram się nie kraść ;), choć nie potępiam. Mam Netflixa. Obejrzę z opóźnieniem, a póki co mam inne seriale.

ocenił(a) serial na 9
poziom

A kto mówi o kradzieży ?,jak ktoś dobrowolnie wstawia coś na torrenty,to jest wtedy legalne.Zresztą ściągasz tylko na własny użytek ;)

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Ściągając - podajesz dalej, a to już jest przestępstwo.

ocenił(a) serial na 9
karlosw

Tak,kryminał zaraz.Nie bądź już taki świętoszek.

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

torrenty są nielegalne, bo jednoczenie wysyłasz dane do kolejnych osób. Warezy natomiast są legalne.

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Kocham klimat tego serialu. Właśnie skończyłam 6 sezon. Rodzinka wymiata.

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Wspaniały emocjonujący finałowy sezon! (jak i cały serial), na końcu życiowa refleksja Raya kiedy Mickey śpiewa kołysankę, cała rodzinka razem:) nawet łza się zakręciła.

użytkownik usunięty
andrea_paolo_nigro

No i teraz nie wiem czy się za to zabierać, bo akurat 5 sezon to dla mnie była straszna chała. Rozciąganie wątku Abby na cały sezon, czy skrajnie naiwny wątek Bunchy'ego (zbieg okoliczności za zbiegiem okoliczności, dotąd w serialu się do aż takich akcji nie zniżano) zupełnie mnie odrzuciły. Rozumiem, że 6 faktycznie wraca bardziej do korzeni? Tego też się trochę boję, bo z sezonu na sezon Ray zajmował się czymś "wyżej", teraz to już chyba gra o fotel prezydencki...

ocenił(a) serial na 9

hah na ten serial trzeba patrzeć z przymrużeniem oka bo ciągi przypadków i zwroty akcji nigdy nie miałyby miejsca w realnym świecie. Już dawno cała rodzinka siedziałaby w więzieniu albo dead ;) Osobiście 5 sezon mimo całkowicie odbiegał od tego czym był ten serial uważam za udany. Zabierz się za 6 z przymrużeniem oka a myślę że będziesz się dobrze bawić.

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Ja powiem tak,właśnie obejrzałem 12 odc.6 sez.,i z niecierpliwością oczekuje 7 sez. :D

andrea_paolo_nigro

Ogląda się ogląda , jeśli nie najlepszy sezon to jeden z najlepszych.Brandon rozpie. system ale tez przemiana Bridget w rzeźnika zrobiła na mnie dużę wrażenie. Ray jak zawsze miażdżył.

andrea_paolo_nigro

Po piątym, nudnym sezonie, nie chciało mi się oglądać 6 , bo myślałem , że będzie coraz gorzej. Ale myliłem się, widzę, że serial wrócił do formy . Spojler...................... Tak w ogóle ten koleś z wewnętrznego , co zakładał Rayowi podsłuch na krocze, co się z nim stało? Bo pamiętam jedynie , że dostał lanie od skorumpowanych policjantów, a potem tak jakoś zniknął i nie depcze Rayowi po piętach.

ocenił(a) serial na 9
Pijany_Mistrz

wydaje mi się że poszedł do piachu. Nie widzę innego rozwiązania zważywszy na to kto będzie nowym pracodawcą Ray'a w 7 sezonie.
W sumie umknął mi ten fakt całkowicie dzięki "ucieczce" przez okno ;) jak nikt inny potrafią w tym serialu odwracać naszą uwagę od niedoskonałości i drobnych niedociągnięćn( co zresztą zawsze mnie dziwi biorąc pod uwagę serial na takim poziomie )

andrea_paolo_nigro

Zapowiedź siódmego sezonu!
https://www.youtube.com/watch?v=vOxSb9HOGzo
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 9
Falkor1

jest moc

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Jakby co,to na torrentach jest już do pobrania 7 sezon z lektorem PL,w bardzo dobrej jakości ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

hey ale chyba tylko pierwszy odcinek ;) ja mam wykupione hbo go i jest już na bierząco 7 sezon i tak samo pierwszy odcinek do obejrzenia już jest ;)

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Tak,tylko pierwszy odc,więcej być nie może,ponieważ jeszcze premiery na Showtime nie było.Na HBO nie opłaca się oglądać bo przeważnie odcinki są z opóźnieniem.A na torrentach dodają w oryginale zaraz w dniu premiery,albo z lektorem kilka godzin później ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

na hbo jest tylko pierwszy ale z opóznienie jest małe bo następnego dnia rano po premierze już są :) więc tragedii nie ma :)

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

W takim razie też spoko.Ja jednak z płatnych programów wole opłacać Canal +,ponieważ oprócz filmów i seriali ma też dużo sportu,więc głównie dla niego mam abo wykupione ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

nie no canal plus jest obowiązkowo ;P ale dobrze że ta ramówka jest w miarę atrakcyjna bo ostatnie pół roku to jakaś posucha była :)

ocenił(a) serial na 9
andrea_paolo_nigro

Ale mówisz o C+ ? ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

tak chyba że nie wyhaczyłem dobrych programów czy seriali to zawsze możesz podesłać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones