PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547296}

Rząd

Borgen
8,0 5 711
ocen
8,0 10 1 5711
Rząd
powrót do forum serialu Rząd

To Kasper był najciekawszą postacią tego serialu. Oczywiście przez pierwsze 2 sezony bo w 3 zrobiono z
niego statyste. Inteligencją ten gość zjadał na śniadanie wszystkie postacie razem wzięte. Tymczasem wg
scenarzystów w tej postaci chodziło tylko o strach przed otworzeniem się przed Katrine i opowiedzenie jej o
swojej przeszłości, I kiedy wreszcie to zrobił zminimalizowali jego udział w 3 sezonie do minimum.
Jestem mega zawiedziony 3 sezonem. Choroba Birgitte, ten jej architekt, romanse pana z TV i Katrine.
Najnowszy sezon to poziom polskiej telewizji i nie umywa się do poprzednich.

ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

iekoniecznie. Co mi sięspodobało, to w drugim odcinku stwierdzenie, iż Duńczycy mają dość demokracji, a w trzecim, wypowiedź Pasistanki, odnośnie selekcji emigrantów. W końcu, zaczyna być widać, jak pracują politycy. Owszem, Kasper dobra postać, ale trzecia część, coraz bardziej mi odpowiada. Krytyka poprawności politycznnej, oraz multikulti, która do niczego dobrego nie prowadzi.

ocenił(a) serial na 10
MikeParcero

Po pierwszy odcinku 3. sezonu zgadzałam się z twoją wypowiedzią, jednak gdy skończyłam oglądać cały sezon, stwierdzam, że nie zgadzam się z tobą. Może i nie dorównywał 1 i 2 sezonowi, ale był na wysokim poziomie i nie ma co porównywać tego do poziomu polskiej telewizji. Tak jak i w polskiej taki i w duńskiej bywają lepsze i gorsze seriale.

drommer

Może trochę przesadziłem, ale to dlatego, że Kasper był moją ulubioną postacią. A jego rola została ścieta nawet bardziej niż Rudego w 3 sezonie Homeland. Dlatego musiałem wylać swoje rozczarowanie w tytułowym poście.

ocenił(a) serial na 10
MikeParcero

Kaspera lubilam bardziej tez, ale jakos specjalnie nie ubolewam, ze go troche zdjeli w 3 sezonie, pojawily sie za to inne ciekawe postacie.

ocenił(a) serial na 9
MikeParcero

Mi się trzeci sezon podobał, ale Kaspra bardzo mi w nim brakowało. To też była jedna z moich ulubionych postaci i w sumie przez pierwsze dwa sezony równie ważna jak Brigitte.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones