PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547296}

Rząd

Borgen
8,0 5 729
ocen
8,0 10 1 5729
Rząd
powrót do forum serialu Rząd

Trzyma poziom

ocenił(a) serial na 4

Serial z górnej półki. Kolejny po pierwowzorze Killing przebój kina skandynawskiego.
Klimatyczny, pokazuje politykę zza kulis. Dużo wątków spoza głownego tematu. Dopiero zaczynam
oglądać ale już mnie wciągnął. Najbliższym podobnym serialem amerykanskim jest na pewno
Brotherhood.

użytkownik usunięty
Brat_Dextera

Napisy tylko po angielsku?

ocenił(a) serial na 4

Pilot ma napisy po polsku, podobno będzie dalej tłumaczony jak zbierze się wiecej chętnych na oglądanie. Trzeba pisać na n24.

A to jakiś problem ? Jeśli nie tłumaczy j****k, albo i****o, czyli ktoś naprawdę przykładający się do tłumaczenia ( w tym miejscu moja żona składa obu Panom głęboki ukłon ), większość tłumaczeń to chałtura. Gubią sens, nie odwołują się do niuansów. Bez sensu tłumaczą idiomy. To nie jest trudny język, ale niuanse, zawsze będą niuansami. Seriale duńskie są w tej chwili w moim rankingu na 1-szym miejscu. A ten przebija dotychczasowe.

użytkownik usunięty
sbr1957

A kto mówi o problemie? Tylko się pytam...

ocenił(a) serial na 4

A ty myślisz że ktoś to tłumaczy z duńskiego? Robią to z angielskich napisów i nie ma sie co dziwić, bo ile osób w PL zna duński? jak ktoś już zna to założe się że nie ma czasu na zabawę w tłumaczenie napisów do serialu. Także lepsze takie tłumaczenie bez niuansów jak żadne bo większość polskich fanów skandynawskich produkcji wcale nie miała by co oglądać.

użytkownik usunięty
Brat_Dextera

Ja znam ale nie mam zamiaru tego tlumaczyc....nooo chyba ze ktos mi dobrze zaplaci :) Podac nr konta bankowego? XD

masz link do napisow angielskich? chodzi mi o drugi i trzeci sezon, nigdzie nie moge ich znalezc i bylabym wdzieczna za wskazowki :)

stormysoul

Jeżeli jeszcze szukasz napisów angielskich to na addic7ed.com są na pewno napisy do 2 sezonu i pierwszych 4 odcinkow trzeciego,reszta się chyba tworzy :-D

TVmanka

dziekuje!

ocenił(a) serial na 6
Brat_Dextera

gdzie ten serial mozna obejrzec z nap eng?moglabym prosic o link?

zdrapka27

torenty, musisz szukac borgen (numerodcinka i sezonu) BBC. jak bedze z dopiskiem bbc to na bank z napisami, z innymi roznie bywa, niektore sa po dunsku ;/ wiec polecam te z bbc bo te sa pewne :)

ocenił(a) serial na 6
stormysoul

dziekuje wlasnie zasysam

ocenił(a) serial na 10
zdrapka27

A z polskimi trzeci sezon? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones