PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 505
ocen
8,0 10 1 46505
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Wyśmienity

ocenił(a) serial na 9

Zabierałem się za niego od dawna i teraz żałuje że nie zobaczyłem go wcześniej.
Świetnie zagrany aktorsko i w większości zgodny historycznie, no może poza śmiercią Brutusa, która i tak jak dla mnie wyglądała genialnie, zabity w taki sam sposób jak jego "przyjaciel".
Na tle wyróżniła się przede wszystkim genialna postać Marka Antoniusza (James Purefoy się postarał). Świetny klimat czasów starożytnych i doskonała muzyka towarzyszyły nam przez cały serial, za co bardzo dziękuje twócom.
Na pewno do niego wrócę :D

ocenił(a) serial na 9
Moren_2

Ja też żałuję, że dopiero teraz obejrzałam. Byłam w ciężkim szoku, że jest tak dobrze zrobiony.
Wciągnął mnie do reszty. W pracy nie mogłam wysiedziec, bo się zastanawiałam co się wydarzy w kolejnym odcinku :)
Dzisiaj obejrzałam ostatni odcinek. Szczerze powiedziawszy trochę się zawiodłam ale całośc była świetna.

ocenił(a) serial na 9
_Mika_a

Wielka szkoda, że postanowili zakończyć serial na 2 sezonach. Mieli materiału na co najmniej 5 sezonów, no ale coś im jednak nie pozwoliło na kontynuacje :)

ocenił(a) serial na 9
Moren_2

Teraz to już chyba lepiej nie robic kontynuacji, bo obawiam się, że mogliby zepsuc wszystko.

ocenił(a) serial na 10
Moren_2

To coś to był wielki pożar, który zniszczył prawie wszystkie rekwizyty. Domyślnie miało być 5 sezonów. Bardzo podobny los spotkał Deadwood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones