PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671935}
7,7 401
ocen
7,7 10 1 401
Secret State
powrót do forum serialu Secret State

Samolot z brytyjskim premierem roztrzaskał się... nie ma to jak realistyczne inspiracje!

ocenił(a) serial na 8
andrzejesz

I wygląda na to, że ktoś pomagał przy roztrzaskiwaniu:>

ocenił(a) serial na 8
andrzejesz

U nas pewnie serial będzie zakazany. Już Jarek K. o to zadba ;)

delta1908

Dlaczego miałby się o to starać (zakładając, że ma do tego instrumenty, co wydaje mi się - w obecnym układzie własnościowym mediów w Polsce - nieprawdopodobne)? Akurat - jak wynika z pierwszych odcinkow - przyczyny katastrofy są w serialu zblizone do tych, o które publicznie oskarzał. Jesli wiec komus niezbyt na reke taki serial, to raczej Platformie. Oswajanie telewidzow z myslą, że realna wladza premiera jest bardzo ograniczona przez jego wlasne srodowisko polityczne, a żaden polityk w zderzeniu z duzymi korporacjami nie moze czuc sie bezpieczny mogloby sklonic niektorych wyborcow do refleksji nad suwerennoscia... Żeby była jasność: nie wypowiadam się tu o samej katastrofie smolenskiej i jej kulisach - bo sie nie znam i nie mam danych, natomiast mam wrazenie, że wielu wyborców - zarowno PO, jak i PIS - przecenia rzeczywiste możliwości politykow, a nie docenia zgody politycznej w państwie, od której zależy siła rządzących wobec dużych korporacji, grup interesów, innych państw oraz instytucji międzynarodowych... o tym - jak sądze - jest ten brytyjski serial i dlatego zamierzam śledzić kolejne jego odcinki.

delta1908

nie ,nie jest zakazany a Jarek K zadbal o jego rozpowszechnianie (ze zlosliwosci ...w nicosc )

ocenił(a) serial na 7
andrzejesz

pomysl z ksiazki, napisanej w 1982 roku... http://en.wikipedia.org/wiki/A_Very_British_Coup

grandpa

i dlatego tak lubę filmweb: zawsze się ktoś znajdzie z komentarzem merytorycznym!

ocenił(a) serial na 8
andrzejesz

Ta informacja była na początku każdego odcinka.
A w 1988 powstał film na podstawie książki pod tym samym tytułem: http://www.filmweb.pl/film/Very+British+Coup%2C+A-1988-151404
Już go próbuję wyszukać do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones