PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596325}
7,6 732
oceny
7,6 10 1 732
Single Father
powrót do forum serialu Single Father

Aktorzy BBC

ocenił(a) serial na 7

Ja to absolutnie uwielbiam, że oglądając seriale BBC widzimy same znajome twarze. David
i Laura już w "Casanovie" udowodnili, że między nimi jest chemia, poza tym Lestrade (kiedy
nowy "Sherlock"? :P ), no i Idris/Tardis xD
A serial naprawdę bardzo fajny, Brytyjczycy umieją zrobić obyczajowy serial z dużą klasą :)

ocenił(a) serial na 8
nikanike

Absolutnie się zgadzam. Ciągle płaczę przez cały pierwszy odcinek. A scena w łazience, kiedy David płacze (to nic, że jest cały obśliniony) jest mega wzruszająca.

ocenił(a) serial na 8
Phantomia

jesteś naprawdę mega wielbicielką DT bo dużo wiesz , co powiesz o nowej fryzurze Davida w Żonie polityka jakoś nie pasuje mi blond czupryna .A Single Fatrer mogliby puścić w TV.Tłumaczę dialogi i została mi 1/3 czwartego odcinka koszmar ale się zaparłam ale Hamleta sobie odpuszczę ..... Ale najbardziej interesuje mnie serial kryminalny .mają go puścić jeszcze w tym roku ,choć nie zaczęli jeszcze kręcić

ocenił(a) serial na 8
linkazk

Wolę jego zmierzwioną brązową czuprynę :) Nie oglądałam jeszcze żony polityka, gdzie ją oglądasz?

ocenił(a) serial na 8
Phantomia

kręcą aktualnie w Londynie i miejsce produkcji jest bez tajemnic na stronie DT jest rozpiska gdzie będą w najbliższym czasie kręcić .
to trzyczęściowy mini serial jak będę miała linki to dam znać .Emisję zapowiadają na początek roku .Kryminał 7 odcinkowy ma lecieć późną jesienią .Teraz na HBO plącze się ' lipna panna młoda' i Doctor WHO s 04.Dlaczego zaczęli od sezonu 04 nie mam pojęcia .

ocenił(a) serial na 8
Phantomia

mam Hamleta w 2 częściach po angielsku

ocenił(a) serial na 8
linkazk

Hamlet jest podobno genialny, muszę go w końcu obejrzeć. Wydaje mi się, że jeśli przeczytasz książkę to nie będzie większych problemów ze zrozumieniem ;) Gdybym tylko była w Londynie, spędzałabym na planie całe dni! David jest niesamowity, możesz rozmawiać z nim całymi dniami. Od samego początku masz wrażenie, że znasz go już od dawna i to jest tylko kolejna Wasza przyjacielska rozmowa. Brilliant :)
"Lipna panna młoda" to najgorszy tytuł świata. Każdego zrazi tytuł i nikt tego w końcu nie obejrzy. A na AXN sci-fi leci co jakiś czas od początku.

ocenił(a) serial na 9
Phantomia

po pierwsze proszę o linka do strony DT :D

Po drugie - on jest tak piękny że w blond fryzurze też mu do twarzy.

po trzecie - to najmilszy człowiek we wszechświecie - nie znam nikomu komu by odmówił rozmowy, autografu czy czegokolwiek innego, czasem mam wrażenie że potrafi się zgodzić na naprawdę każde wariactwo. Uwielbiam go za to! Zupełnie inny od wszystkich innych aktorów, mam ogromną nadzieję że NIGDY się nie zmieni!!

ocenił(a) serial na 8
amanda147

cześć podaj email odpiszę , i podam stronę bo nie wiem czy wejdzie nazwa

ocenił(a) serial na 9
linkazk

amanda.blacksmith147@gmail.com

ocenił(a) serial na 8
linkazk

Hej :) A umieszczasz gdzieś napisy? Mi się udało znaleźć napisy tylko do pierwszego odcinka :/

ocenił(a) serial na 8
sloncet

mam napisy do SF Recovery True Love i będą do Blackpool razem z filmami po prostu cały David Tennant
musiałabym mieć email żeby podać stronę bo skasują .

ocenił(a) serial na 8
linkazk

Mój mail to: sloncet @ o2. pl Oczywiście bez spacji, ale filmweb nie chce mi zamieścić poprawnie napisanego. Z góry wielkie dzięki :)

linkazk

Mogłabym też prosić? :) esa2 @wp.pl

nikanike

Wiedie może gdzie online można luknąć go z pl napisami albo z lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones