PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 77 976
ocen
8,0 10 1 77976
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Przepis na film made USA - dużo krwi + jeszcze więcej krwi+ plus jeszcze trochę krwi, tak żeby zasłonić nią cały ekran, krew zasłoni też mierne aktorstwo i dialogi, tzn " zasłonić powinna"... ah, dołożyć jeszcze jak najwięcej Slow motion i denną fabułę, trochę gołych lasek i mamy spartacusa!

ocenił(a) serial na 8
Nick_filmweb

Aha, termin "nie przepadam" traktuje jako określenie wobec czegoś czego zwyczajnie nie lubię. W żadnym razie nie napisałem czegoś takiego w stosunku do w/w serialu. Nie jestem nim zachwycony ale mi się podoba. Wszystko.

ocenił(a) serial na 6
Nick_filmweb

a to ciekawe! W czym się dzieniek niby myli?

dzienek:
"Rozumiem Cie ale fakt jest taki że Biey mówi co mu sie nie podoba ale w przeciwienstwie do was nie narzuca tego zdania."

ty napisałeś:
"Pokój z tobą, ale mylisz się co do biey'a.W swoich sądach o serialu był aż nadto napastliwy."

Zadam pytanie, w czym się dzienek myli? Przecież nie każę nikomu nie oglądać tej kaszany, wyraziłem swoje zdanie i spoko, nie mam i nie chcę wpływać na niczyją wolę...
Przeczysz sam sobie, a twoje wypowiedzi nie są logiczne. To, że jestem, jak to ująłeś "napastliwy" nie wyklucza tego co napisał dzieniek.

ocenił(a) serial na 8
Biey

Biey, zaczynasz już mnie wkurwiać z lekka. Wyraziłeś swoje zdanie i siedź cicho. Dobra, KASZANA, przymknij się! Po co, ośle bijesz pianę?

ocenił(a) serial na 10
Biey

Biey, jak boisz się, że mama wpadnie do pokoju i zobaczy gołą pannę na monitorku, to po prostu nie oglądaj tego.
W recenzji było opisane, że będą sceny erotyczne, brutalność, krew i tak dalej... Ogarnij się trochę.

ocenił(a) serial na 6
kLT

hehehe, słabiutko nicku-wyrocznio, a z takimi tekstami "zamknij się" to do swojego ojca albo matki a nie do mnie.

Kiedy nie podałem argumentów, to wyśmiewałeś mnie, że nie mam nic na poparcie swoich słów. Rozpisałem się i obnażyłem całą głupotę serialu + brak logiki w twoich postach, bardzo wygodnie było z twojej szacownej strony sprawę przemilczeć lub ponownie zacząć wymianę ognia... tylko na tyle cię stać? "Zamknij się", "ośle". Już w Spartacusie widziałem lepsze popisy "elokwencji"...

ocenił(a) serial na 8
Biey

Biey, ty jesteś naprawdę durny.

Mnie zwyczajnie stać na to aby odnieść się w krótkich, treściwych słowach do całej tej twojej pisaniny a nie w przeciwieństwie do Ciebie ubierać całość w pseudo myślowe szatki.

Obnażać to ty się możesz przed swoją panną, tylko bacz na to aby na widok twojego fiutka nie zakrzyknęła: "Z glistą to na ryby!".

Co do mego rzekomego braku logiki w moich postach skierowanych do Ciebie to równie dobrze mógłbyś napisać, że piszę w narzeczu navaho.
Sram na twoją opinię ponieważ w najmniejszy nawet sposób nie jest ona dla mnie wiarygodna.

Tak już mam, że potrafię dostrzec w kimś równego mi przeciwnika.
Przyznaję, że początkowo wydawało mi się, że Ty kimś takim jesteś, jednak po lekturze twoich kolejnych postów w których tępo usiłowałeś wszystkim wmówić, że serial jest zły, zdanie swoje zmieniłem.

I mało już mnie obchodzi twoje czysto subiektywne obnażanie czegokolwiek. Ma ono bowiem siłę jednorazowego pierdnięcia.

chciałbyś coś dodać, Panie "podałem argumenty"?

ocenił(a) serial na 8
Nick_filmweb

I, że też twojego nicka reprezentuje podobizna naprawdę bardzo fajnego aktora. Toż to jawne barbarzyństwo nieomal jak Goci plądrujący święte miasto.

ocenił(a) serial na 6
Nick_filmweb

Pseudo myślowe szlaki? Potrafisz mnie rozbawić swoimi impertynenckimi sformułowaniami ;)
Nie bardzo obchodzą mnie twoje niepowodzenia seksualne, realistycznie opisałeś scenkę, więc mniemam, że jakaś podobna przygoda cię spotkała... no cóż tylko współczuć.

Ja nie będę się wykłócał o długość penisa, uważam, że tylko szczeniaki nie mające nic do powiedzenia zaczynają tego typu gadkę. Poniżej pewnego poziomu w wypowiedzi się nie zniżę, a ty szorujesz sobą całą podłogę, no cóż... ja nie zamierzam ;)


ocenił(a) serial na 8
Biey

Nawet nieźle, nawet nieźle. Może nie jesteś aż tak tępy jak myślałem?
No ale skoro nie zamierzasz to bądź słowny i nie zamierzaj.

A uwaga o penisie była niejako pięknym za nadobne, wobec tekstu do kogo mogę mówić: "zamknij się".

Zwykłem czasami na chamstwo odpowiadać chamstwem i jeżeli ja szoruję sobą podłogę to chyba tylko w imię twoich poprzedniej myślowej kloaki.

ocenił(a) serial na 8
Nick_filmweb

Poniżej pewnego poziomu była w zasadzie większość twoich postów a jednak ci odpisywałem, więc się raczej powinieneś cieszyć.

ocenił(a) serial na 6
Nick_filmweb

ehhh, nikt nie będzie mi mówił co mam robić. Więc to była tylko naturalna reakcja. Poza tym też nie szczędziłeś sobie epitetów pod moim adresem, gdyż miałem odmienne zdanie. Nie znasz mnie i wygłosiłeś kilka bezsensownych sądów na mój temat, tylko w oparciu o to co napisałem o serialu...

To nie ja jestem tępy, tylko ty jesteś za cieniutki i spinasz się niepotrzebnie. Mierz siły na zamiary na przyszłość.

ocenił(a) serial na 8
Biey

Ok, Biey, to naprawdę nie ma sensu.

Wygłosiłeś argumenty "przeciw", ja i nie tylko ja wygłosiłem argumenty "za" i niestety nikt nikogo do swej racji nie przekona.

Podobnie jak ty, ja również mam bardzo dobre zdanie odnośnie "Rzymu", mało tego, mam oba sezony wydane na blu-ray i co jakiś czas z wielką przyjemnością do tego serialu powracam.

Przyznaję ci również rację, że z tą juchą w "Spartacusie" przegięli ale moim zdaniem walki są zrealizowane wręcz perfekcyjnie w ogóle plastycznie ten serial jest taką ucztą dla oka.

I naprawdę nie musisz mi pisać, że twoim zdaniem się mylę bo już to czytałem.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
Nick_filmweb

no i możemy się teraz kulturalnie pogodzić. Nie zawsze spory na filmwebie tak się kończą, ale tym razem się udało.
pozdro

ocenił(a) serial na 10
Biey

dzieniek- kto się spina?
Nie uważam się za najinteligentniejszego, bo i nie mnie to oceniać.
Ale skoro ktoś krytykuje serial nie podając przy tym ROZSĄDNYCH I INTELIGENTNYCH
powodów, tym samym mieszając film/serial z błotem to chyba nie powiesz, że wszystko
jest w porządku??
Nie próbuje, a nawet nie staram się poniżyć kogokolwiek z oglądających lost, smallville
czy cokolwiek innego, to proste, łatwe seriale, dobre na nudne wieczory, sam oglądałem
kiedyś lost. A w tym wątku, wyciąganie tytłów miało na celu nic więcej jak ukazanie prostoty
myślenia z głupstawami wypowiadanymi na forum.
No i do tego dodam to co napisał Nick_filmweb, a mianowicie to jak Biey napisał do mnie jak i
wspomnianego Nick_filmweb, czy to nie jest prostactwo w wykonaniu Biey-a który próbuje teraz coś pokazać?


ak2502k- ale nie przetłumaczyłeś Biey-owi co oznacza "Blood And Sand " ;)



Biey- kto się poklepuje?? To że mamy podobne zdanie na ten temat oznacza, że sie poklepujemy?? To, że staramy
się polecić ludziom serial i sprostować Twoje nie mądre słowa jest złe?? W jakim Ty świecie żyjesz? Fantazji?
"DLACZEGO SERIAL JEST TRAGICZNY - MOIM ZDANIEM:" to co wypisałeś pod tym nie mogę nazwać inaczej niż ignoranckim
i kretyńskim tekstem mającym na celu podburzenie mnie i ludzi którym serial się podoba.
Ale na mnie to nie zadziała.
Wyssane z palca u nogi brednie typu, kolesie z łapanki, słabe efekty wizualne które wcześniej napisałeś, że SĄ TAKIE SAME
jak w 300 przy czym w 300 były świetne ;) . Sam nie wiesz co piszesz, próbujesz teraz w marny i głupi sposób
coś udowodnić, ale jak narazie poniższasz się coraz bardziej...
A Twoje niby mylenie mojego nicku jest wprost dziecinne i ukazujące Twój brak inteligencji.. Dorośnij chłopcze i
wtedy wróć na forum. Nie próbuj też nam wciskać, że jesteś już leciwym człowiekiem, bo na 99% jesteś jeszcze dzieckiem, a
wskazuje właśnie na to wyżej wymienione gówniarskie zachowanie.
Twój "opis" odcinka jest równie kretyński, ale na mnie nie zrobił wrażenia. Widać nie każdy rozumie takie seriale.
Przykrości mi nie sprawiłeś, a to że Ci się serial nie podoba również mało mnie interesuje, bo i wiem dlaczego.
I drogie dziecko, nie podałeś żadnych KONKRETNYCH, INTELIGENTNYCH, NA POZIOMIE argumentów, a szczeniackie zaczepne brednie.
Na Twoje dalsze posty nie odpisuje, bo są na poziomie pierwszoklasisty (podstawówki) i to zwyczajne
udawanie mądrego, choć reprezętujesz odwrotną wartość.
Na Twoje kolejne posty nie zamierzam odpisywać, bo szkoda mi czasu na konwersację z głupcem.
A na podsumowanie Twoich wybryków na tym forum, mogę napisać jedynie, że jesteś GŁUPCEM który próbuje wybić się na wyższy
poziom głupoty.

nattfarinn- zrozum to Ty i inni, że nie zamierzam narzucać komukolwiek czegokolwiek. Ale skoro ktoś pisze bzury to jak można
przjść obok tego obojętnie????
Gdyby napisał to jak człowiek inteligentny, to OK w porządku, nie podobało Ci się i ok, w pełni zgadzam się z Twoim zdaniem.

ocenił(a) serial na 6
ziomiwan

a Ty co przebudziłeś się ze snu zimowego? Dyskusja się skończyła, liczysz pewnie, że tu więcej nie zajrzę i wyjdzie, że masz racje...
Wiesz co? Żałosny jesteś.
Prześledź jeszcze raz co pisałem, pisałem o tym ścierwowatym serialu, a nie o was. Tymczasem, to ty zacząłeś głupcze, oceniać mnie po serialach, które mam na swojej liście, na podstawie tylko tego co na forum. W jednym z postów rozpisałem kilka całkowicie beznadziejnych moim zdaniem scen. Dla mnie akurat osoba, która mówi, że spartacus jest genialny albo jest bardzo jednowymiarowa i głupia albo coś jest z nią nie tak.

Jeżeli piszesz, że to jest TAKIE SAMO jak 300 oj to nawet nie mamy o czym rozmawiać... Bo wiesz jak ja bym powiedział że pewien serial z Żebrowskim jest taki sam jak seria książek o Wiedźminie, to byłby to tylko bardzo okrutny i słaby żart. Aktorstwo w 300 było jakotakie no i Gerard Butler, a tutaj ja nie widzę aktorów żadnych, oprócz głównego bohatera, ale reszta to jak już mówiłem łapanka. Tam efekty były dobrze wyważone, a tu jest ewidentne przegięcie. No i tam fabuła się trzymała kupy, a tutaj reżyser nie ma żadnej wizji(także umiejętności) i przeskakuje między scenami. Oczywiście według twojego żałosnego następnego postu napiszesz, że nie ma w tym co napisałem anie grama racji. No i dlatego jesteś śmieszny, jeżeli takich rzeczy mały człowieku nie jesteś w stanie dostrzec. Będziesz mi się przeciwstawiał z całych sił, twierdząc, że jestem w całkowitym błędzie, a serial jest doskonały i dlatego nie ma sensu dyskutować z tobą...

ocenił(a) serial na 5
Biey

Na wstępnie obrażanie innych nacji, wywyższenie rzekomo artystycznego
narodu, ponad "idiotyzm" Amerykanów, w końcu wdanie się w bezsensowną
pyskówkę. Polskie forum internetowe. Walczmy z tym kochani, walczmy.

Wracając do tematu.
Po obejrzeniu zwiastuna, nawet przez myśl mi nie przeszło, że w dniu
premiery pierwszego epizodu zobaczę na ekranie coś więcej niż: klasyczną
historię o buntowniku, brutalne walki, gladiatorów tracących absurdalne
ilości krwi, i - za przeproszeniem - stadko gołych dup.

ocenił(a) serial na 8
ujemny

ujemny, klasyczna historia lecz w atrakcyjnej, wizualnej oprawie a co do owego "stadka gołych dup" to wybacz, ale klasyczne historie o buntownikach raczej z tego trzeciego elementu nie słynął.

Jedyne do czego mógłbym się naprawdę przyczepić to zdecydowanie nadużywanie efektu slow motion no i tak krew a raczej jej ilość.
Reszta jest naprawdę wielce zadowalająca a kto tego nie dostrzega to... jego problem.

ocenił(a) serial na 10
ujemny

Biey- IDIOTO!! bo inaczej imbecylu nazwać Cię już nie potrafię. Swoją głupotą potrafisz zabić. Nie mam już zamiary przeciwstawiać się takiemu idiocie, bo szkoda czasu. Jak widać, jesteś internetowym trollem który tylko szuka zadymy, a internet ma bo rodzice zakupili mu neostradę.
Więc głupi prostolinijny, bezmózgi kretynie, masz gówno zamiast mózgu, więc proszę cię zamilcz!! I nie ty prostaku będziesz mówić mi kiedy dyskusja się skończy impertynencie.

I co takiemu idiocie można wytłumaczyć? Nic. Rzuci stek bzdur, aby zaostrzyć atmosferę na forum i na tym koniec...
Do szkoły dzieciaku,a nie na forum.
Nie zamierzam już odpowiadać na żaden twój post więc nie masz się co wysilać imbecylu.
Pozdrawiam cie serdecznym spier*alaj!

ocenił(a) serial na 6
ziomiwan

Sam jesteś idiotą, liczysz na to, że każdy będzie się wypowiadał, że serial jest super i wypada go tylko chwalić... no i przede wszystkim nie należy się sprzeciwiać tobie, bo wydaje ci się obszczymurze, że tylko to co myślisz jest ok, a reszta ma siedzieć cicho. Jak już mówiłem nie zamierzam wysłuchiwać nakazów innych, a już na pewno nie od rzucającego błotem dzieciaka. Jak widać i z myśleniem i z reakcją odpowiednią masz problemy.

Poza tym polecam słownik języka polskiego przestudiować i poszukać synonimów, bo cierpisz jak widzę na niedobór słownictwa, cały czas to samo: "Idioto", "nie masz mózgu" itd. Jak widać fanem polszczyzny to nie jesteś. Żenujący iście poziom prezentujesz. Jeszcze nie widziałem takiego bezrozumnego frustrata na tym forum, twoja pustota i niezdolność do normalnej konwersacji jest niezaprzeczalna i widoczna po przeczytaniu kilku postów.

Nie pierd*l mi tu śpiewki o trolach i neostradzie, bo jak większość zauważyła wrodzona umiejętność dedukcji nie była ci dana od Boga. Idź z kolegami na zewnątrz, i pobawcie się w spartacusa w śniegu, bo forum cię przerosło. Rzucaj sobie dalej błotem jeżeli chesz, nie mnie robisz opnie, tylko sobie.

ocenił(a) serial na 8
Biey

"stadko gołych dup" oczywiście chodzi mu o tyłki gladiatorów^^

ocenił(a) serial na 8
Biey

Pod dłuższej chwili powiem, że głupoty już piszczecie, teamt juz dawno powinien się skonczyc. Jedni lubią Rzym inni Spartacusa, co kto lubi.Mi się oby dwa seriale podobały, ale trzeba sobie jasno powiedzieć i uświadomić,że oby dwa są "jedynie dobre" i nie ma sensu kłocic sie, który jest lepszy, bo jak się bliżej przyjrzycie to zobaczycie,że oba filmy mają ze sobą wiele wspólnegoTyle na ten tamat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones