Star Trek: Discovery
powrót do forum 3 sezonu

Dlaczego na trzy odcinki przed końcem sezonu uśmiercono jedyną postać, której poziom gry aktorskiej (Michelle Yeoh) górował nad resztą obsady? Może właśnie dlatego, a może się jej po prostu znudziło, bo scenariusz zaczynał szorować po mieliźnie? Na szczęście śmierć w uniwersum Star Trek nie oznacza tego samego, co w naszym świecie. Kto wie, może cesarzowa powróci w czwartym sezonie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
dede2

Tak. Michelle Yeoh to najcenniejszy element tego sezonu. Niesamowita uroda i genialna aktorka.

ocenił(a) serial na 7
dede2

Gratuluję zepsucia pozostałym seansu spoilerami. Taki temat powinien zawierać ostrzeżenie o takowych.

ocenił(a) serial na 6
dede2

Może aktorce znudziło się uczestniczyć w tej mieliźnie.

ocenił(a) serial na 5
dede2

No gdyby nie ona i Saru to nie oglądał bym tego dalej. Cała reszta aktorów to jakiś syf.

ocenił(a) serial na 4
dede2

No ja pierd.... moze troche izujcie tego neta zamiast pitolic? Od dwoch lat informuja was, ze Cesarzowa ma miec wlasny serial o Sekcji 31. Dlatego znikla z DSC, poza tym jak ty to ogladales? Tylem i na czworakach? Nie zostala zabita, tylko odeslana gdzies w przeszlosc kiedy jeszcze mirror nie oderwal sie od kosmosu, w ktorym przebywala, zeby jej uratowac zycie. Marne wymyslenia na potrzeby planowanego serialu.
CCo do aktorki. Ona nie zwykla grac tyle czasu w jednej rzeczy i nigdy do tej pory w zachodnim serialu. Do tego nie mieszka w USA, przebywa glownie w Chinach, Malezji i Francji, wiec bardziej niz niewygodnie jej tak latac co pare miesiecy do ST. Do tego spi na forsie i racczej gra i ja zarabia bo lubi, zeby nie powiedziec, ze jednak z chciwosci bo kobieta ma opinie jednak golddiggerki w branzy. Z drugiej strony wlasnie nie ma parcia na szklo i jak juz ma dosc, warunki jej sie nie podobaja, bo moze powiedziec papa i nic jej nie zrobia producenci. W kazdym razie oficjalna wersja jest taka, ze z powodu wlasnego serialu.
Dla wielu byla najlepszym elementem tej serii, np. dla mnie i ciezko mi chciec ogladac ten 4 sezon teraz, bo faktycznie ogladalam glownie dla niej, ale widzialam tez sporo glosow w interneccie widdzow, ktorzy nie lubili jej postaci, tego ciaglego grania despotki i samej aktorki i cieszyli sie, ze znikla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones