Star Trek: Discovery
powrót do forum 4 sezonu

Scenarzystami sezonu czwartego są chyba autorzy oper mydlanych.
Odrobina akcji zmieszana z kupą niepotrzebnych i nienaturalnych dialogów, postaci i emocji.

Ogólnie produkt bardzo irytujący. Lepiej już obejrzeć nowy sezon "Wielkiej" - humor i seks w rozrywkowej dawce.

Krashan_Imigrant

Oj zgodze sie, widziałem półtora odcinka i robi mi sie niedobrze oglądajać discovery, Ilość poprawności politycznej przytłacza. To jest raczej skierowane ku odbiorcom LGBT. Ja nie moge na to patrzeć, w tym serialu nie ma zwykłego zwiąsku (kobieta mężczyzna), a jeżeli sie pojawi, to jest z jakiegoś powodu nieszczęśliwy, bo tylo te homo zwiąski są ukazane jako piękne i udane. Okropny, obleśny, poprawność polityczna to choroba lat 20.

ocenił(a) serial na 10
Gandzia29

ale macie zlasowane mózgi xdd

ocenił(a) serial na 3
Blodek

Po prostu opisują swoje uczucia a ty próbujesz po faszystowsku im tego zakazać lewacki, pozbawiony empatii ćwoku :)

ocenił(a) serial na 10
Gaius_Baltar

popłacz sie XD

ocenił(a) serial na 3
Blodek

oj, płakanie zdarza mi się niezwykle rzadko, chociaż dobry film potrafi mi wycisnąć łezkę, ta szmira którą oceniłeś na 10 nie jest w stanie nawet się o moją łzę otrzeć ;)

ocenił(a) serial na 10
Gaius_Baltar

h uj mnie to boli

ocenił(a) serial na 4
Blodek

To do lekarza, a nie zalic sie tutaj o dolegliwosci. Swoja droga jak zachwycajacy sie bez zadnego krytycyzmu DSC czy skrajna propaganda w nim tak pisza, to raczej wzmacniaja niechec do proukcji i ludzi w realu, z danej branzy, ktorzy niczemu nie sa winni. I to szkodzi, a nie pomaga i to wlasnie jest zle i jest zlym skutkiem takiego agresywnego nastawienia bojownikow i popierajacych. ST zawsze pokazywalo swiat Federacji jako ten, w ktorym takie postawy sa obce im, a rozne konfiguracje biologiczne, seksuologiczne, rasowe w jej lonie sa od dawna czyms po prostu normalnym, nad czym nikt sie nie zastananawia, ze jest, o co nikt nie musi walczyc i nie jest zadna kontra do hetero, a ci ostatni nie stali sie czyms co trzeba teraz modnie pietnowac, bo stalo sie nowa anomalia.

ocenił(a) serial na 4
Blodek

Takie prosby to do zalogi Discovery, a nie tutaj. Becza na ekranie na widok zgietego palca czy innego bzdeta.

ocenił(a) serial na 10
alisspl

hahaha dolegliwości hahaha do lekarza, ha ha ha humor.pl.
też mi to ciągłe płakanie przeszkadzało, ale zauważyłem to w większości seriali co teraz wychodzą. jakaś potliwość oczu, trudno

Gaius_Baltar

Nie zesraj się. Takie mam zdanie na temat LGBT i twoje wypociny nic w tym nie zmienią. :)

ocenił(a) serial na 4
Gandzia29

A co jest nieszczesliwego w zwiazku admirala z zona? Poza tym, ze ona czarna, ale normalna baba i facet, do tego rasy bialej :). Ale owszem za duzo w tym Treku udziwniania i probowania pokazywania wlasnie innych zwiazkow nie jako czegos normalnego, w co sie nie wnika i sobie jest, a wlasnie jako czegos niezwyklego z ochami i achami, o trzeba analizowac pod katem zwiazkowosci jako takiej na ekranie, mimo ze fabula jest o czyms zupelnie innym w tym momencie. Tutaj o wiele lepiej zrozumial Treka Seth w Orville, ktory z powaznych rozwazan na rozne tematy, w tym wlasnie nietolerancji na odmiennosc i problemow w zwiazku homo uczynil interesujace fabuly calych, pelnoprawnych odcinkow nie tracac nic przy tym z otoczki sf.

Gaius_Baltar

Oj przepraszam to nie tu miało być :D

ocenił(a) serial na 8
Gandzia29

Chorobą lat 20-tych jest raczej homofobia i jak się okazuje, także analfabetyzm. ZWIĄZEK, to poprawna forma, nie ZWIĄSEK.

flavious

Literówka to nie analfabetyzm. Opisywanie tego serialu, jako miałkiego, który to serial z braku pomysłów i sensownej treści wstawia treść LGBT gdzie popadnie, to nie homofobia. Podziwiam masochizm tych, którzy wytrwali do 4 sezonu. To dzieło nie powinno nazywać się Star Trek. Po co psuć Star Trek skoro można stworzyć oddzielną markę, oddzielny topowy serial, gdzie wszyscy będą LGBT?

ocenił(a) serial na 4
mars700

Literowka, to by byla jak raz. W dwoch slowach to juz wyrazna niewiedza, ze pisze sie niepoprawnie i wykrecanie kota ogonem, ze nie.

ocenił(a) serial na 4
flavious

Propaganda na sile i zniechecanie nia do ludzi, do ktorych bez tego zupelnie nic sie nie ma i nie mialo. Nie myl pojec i nie dorabiaj tez sobie. Trek zawsze byl otwarty na wszystko, tyle, ze do tej pory przedstawial to ciekawie, madrze w oparciu o fabule, a nie klepanie z ekranu frazesow, klamstw jak to w federacji homo i inni maja zle. Mnie orientacje i zwiazki bohaterow nie przeszkadzaja, mnie przeszkadza, ze oni nie maja przygod, nie reprezentuja soba czegos jako ludzie, sa jedynie ieologicznymi tubami wyglaszajacymi dialogi pod mniejszosci z zerowym zwiazkiem z czymkolwiek w biezacej fabule. Moze jedynie wypowiedz Reno o zmarlej zonie i umierajacym zalogancie miala tam dobry sens i wyczucie w fabule. Reszta takich kfiatkow to do kozucha.

ocenił(a) serial na 4
flavious

nie to slowo uzyles, chodzilo ci o platkosniegowatosc.

ocenił(a) serial na 5
Krashan_Imigrant

Próbuje oglądać trzeci odcinek, ale podobnie jak drugi muszę przewijać, bo już mam dość tych dramatów i dyskusji - opera mydlana z przewagą mydła :/

ocenił(a) serial na 4
Krashan_Imigrant

Pełna zgoda. LGBTowska szmira się z tego zrobiła, na maksa. Wątki z dupy lub bardzo mizerne. Ciężko się to ogląda.

maciejz5

Dokładnie, lewacka kupa.

Draco_2511

Bo prawica to świętość. Gratuluję ślepoty.

Krashan_Imigrant

Dokładnie to samo miałem napisać. Po dwóch odcinkach czwartego sezonu odrzuciło mnie od tego serialu. Opera mydlana przerywana humorem opartym na głupkowatości. Tragedia, co zrobili z tym serialem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones