Star Trek: Strange New Worlds (2022)
Star Trek: Strange New Worlds: Sezon 2 Star Trek: Strange New Worlds sezon 2, odcinek 9

Kosmiczna rapsodia

Subspace Rhapsody 1h 2m
5,8 184
oceny
5,8 10 1 184
Star Trek: Strange New Worlds
powrót do forum s2e9

SF w oparach absurdu.

ocenił(a) serial na 6

Gdy odcinek zmienił się w musical w zasadzie się wyłączyłem. Ok ok, siostra Chapel nawet nieźle śpiewa. Spok ma fajną barwę głosu. xD Ale to chyba nie o to chodzi w SF! Nie ta konwencja. Była już kreskówka, teraz musical, co będzie następne? W finale spodziewam się przedstawienia cyrkowego, albo festiwalu mongolskiego śpiewu gardłowego. A ja głupi liczyłem na odkrywanie nowych dziwnych światów. :D 9 odcinek i cóż odkryliśmy? Krakowian? Robaczki w deuterze! Kur*a! Jeden świat z zameczkiem i klatkami na śniegu! Co z ekspedycjami na obce planety? Konfliktami owocującymi starciami z użyciem torped fotonowych i fazerów. Nima! Jest tylko pitolenie na pokładzie o dupie Martyni. Pół biedy gdy pitolenie było o np. rytuale Spoka z całą masą zabawnych sytuacji nawiązujących do charakteru Spoka (IMO najlepszy odcinek), ale reszta mierna.

ocenił(a) serial na 6
Quest1981

Spok i Pike mogliby niejeden rockowy kawałek pociągnąć. xD Klingoni też wymietli. Gdyby to była ta konwencja to byłoby super, ale nie jest. Daję 1/10 = nieporozumienie. Tak, to adekwatne słowo.

ocenił(a) serial na 8
Quest1981

jaaaaa... Klingoni zaorali :D rewelka :)

ocenił(a) serial na 8
Quest1981

Fluktuacja fali podprzestrzennej jest dziwna. 2. W SF chodzi o różne rzeczy.

ocenił(a) serial na 5
Quest1981

Zgadzam się! Jakoś niewiele zadziwiających nowych światów w Strange New World... Jestem mocno rozczarowany tym serialem.... A ten musical to już całkowicie mnie rozwalił... Doceniam kunszt muzyczny i pomysłowość twórców, ale czy na pewno idziemy we właściwym kierunku?

Quest1981

Idealnie to ująłeś, pomyślałem po tym żenującym odcinku to samo: najpierw kreskówka, teraz musical... co będzie następne? Balet klingoński? O ile pierwszy sezon mi się naprawdę spodobał o tyle w drugim, niezłe odcinki przeplatane są absurdalnymi.
I tak szczerze to brakuje mi częstszych widoków na statek enterprise, który w tym sezonie jakby nie istniał na zewnątrz, oraz jakichś gwiezdnych potyczek, batalii. Potencjał serialu ogromny, a niestety słabo wykorzystany.

ocenił(a) serial na 8
Orcone

Klingoński balet... że nikt na to nie wpadł :D to by rozwaliło system :D serial i kreskówka rewelka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones