Star Trek: Strange New Worlds (2022)
Star Trek: Strange New Worlds: Sezon 2 Star Trek: Strange New Worlds Sezon 2, Odcinek 9

Kosmiczna rapsodia

Subspace Rhapsody 1h 2m
5,8 183
oceny
5,8 10 1 183
Star Trek: Strange New Worlds
powrót do forum s2e9

Super akcja

ocenił(a) serial na 8

Normalnie szok. Bardzo ciekawy koncept, wspaniale wykonane piosenki, amory itp. 10/10.
Tym co się im nie podoba sójka im w bok.
Piosenka Kaplicy najlepsza.

Smok_Eustachy

Fakt poszli po bandzie ale co ciekawe moim zdaniem naprawde im to dobrze wyszlo.

ocenił(a) serial na 9
Smok_Eustachy

Klingoni rządzą i Spock który ich uspokaja hihi

Smok_Eustachy

Jedna z najcudowniejszych godzin jakie spędziłem przed telewizorem. Ten odcinek bez żadnych wątpliwości trafi do Hall of Fame całego uniwersum, coś pięknego. Serdecznie pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów Star Treka :)

ocenił(a) serial na 10
Smok_Eustachy

Moim zdaniem piosenka Uhury, jako najbliższa kulturze europejskiej.

ocenił(a) serial na 8
Smok_Eustachy

Kto nie zaczął śpiewać ze Spockiem niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

Odcinek genialny - jakże zbliżony absurdem do niektórych Treków z Next Generation - czerpiąc z niego garściami!

ocenił(a) serial na 7
Smok_Eustachy

Jak dla to był najgłupszy odcinek. Zupełnie nie pasujący do Star Treka. Przewijałem jak tylko zaczynał się ten cyrk z przymusowym śpiewaniem.

ocenił(a) serial na 8
cacodemon666

Nie pasujący do ST? Wcześniej były gorsze odloty.

ocenił(a) serial na 7
cacodemon666

Akurat do czasów i poetyki TOS, jak się nie uprzedzisz i zrozumiesz że serial próbuje czegoś nowego, pasuje idealnie. Jedyne co mi tu - jak zresztą w ogóle w tym serialu - przeszkadza, to skrajnie leniwe intelektualnie "naukowe" podbudowy takich konceptów. Mogliby się trochę z TNG nauczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones