PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 287 572
oceny
8,3 10 1 287572
7,3 38
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Coś zupełnie innego

ocenił(a) serial na 4

Drugi sezon o wiele lepszy. Znacznie lepiej przez wszystkich zagrany. Mocny początek, ciekawa nowa intryga. Pod sam koniec dwóch ostatnich odcinków prawie się popłakałem. W roli głównego złego Paul Reiser, niesławny Burke z filmu "Obcy - decydujące starcie". I właśnie w dużym stopniu ten sezon przypomina film Camerona. Sporo tu też ciekawych zmian względem pierwszego sezonu. Egoistyczny dupek Steve nagle stał się rozsądny i opiekuńczy - to zmiana zdecydowanie na plus. Z kolei Nancy jest głupsza i niemal podatna na wpływ innych osób. Niedokończona scena erotyczna z kolei jest bez sensu. Motyw Sióstr Nemesis świetnie zarysowany i zagrany. No i niezwykle żal Boba, choć nie musieli dodawać przydługiej sceny, jak te stwory go pożerały.
Cudo, sezon na 10 gwiazdek. Stąd na razie wyciągam średnią 6/10, ale gwoli sprawiedliwości daję jeden punkt więcej.

Shiloh

też jestem oczarowana. I uwielbiam Steva! jego postać w tym sezonie była genialna. Ale niemiłosiernie irytuje mnie gra aktorska Winony Rider, to jest krzyczenie i ciągła mina zbitego psa :o Sezon świetny tylko czekać na następny. Ahh i brat Alex i mama Mike to też było dobre.

ocenił(a) serial na 4
aneta742

Masz chyba na myśli brata Max. Świetny nemesis dla Steve'a. Chciałem o tym wspomnieć, ale nie zdążyłem z edycją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones