Stranger Things (2016)
Stranger Things: Sezon 4 Stranger Things Sezon 4, Odcinek 5
Odcinek Stranger Things (2016)

Rozdział piąty: Projekt Nina

Chapter Five: The Nina Project 1h 16m
7,6 1 968
ocen
7,6 10 1 1968
Stranger Things
powrót do forum s4e5

TEAM HAWKINS!!!!

ocenił(a) serial na 9

Drużyna Dustin-Max-Steve-Robin-Nancy-Lucas to zdecydowanie najlepszy team tego sezonu i nie wiem czy nie nawet mój ulubiony z całego serialu. Wszyscy rewelacyjnie się dopełniają i mają świetne interakcje ze sobą. Brakowało mi Dustin-Steve tak bardzo, jeden z najlepszych bromance'ów w serialach, nie sądziłęm również że potrzebuje duetu Robin-Nancy ale uwielbiam! Mają bardzo fajną dynamikę. Fajnie że w tym sezonie dali Nancy jakąś większą rolę i widać że faktycznie ma swój wkład i rolę w drużynie. Max ogólnie błyszczy w tym sezonie, najsłabiej z nich chyba wypada Lucas który jest okej, ale jakoś nigdy nie był jednym z moich ulubionych, ale i tak lepiej niż taki Mike-Will-Jonathan-Argyle o których wątku szkoda gadać.......zdecydowanie najsłabszy wątek i najnudniejsze postacie. Wątek z Rosją jest dziwny (Pierwsza ucieczka Hoppera była tak przerysowana i absurdalna że aż się popłakałem ze śmiechu przy niej), ale ma swoje momenty, w tym odcinku Murray wygrał w tym samolocie i rozbawił mnie do łez. No i prześwietny Eddie! Tylko ten Jason i jego ekipa "Chadów" działają mi na nerwy.

Rrouge

Zgadzam się, mam podobne odczucia. Zobaczymy, co twórcy serialu przygotowali w lipcu.

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

Omg tak nancy i Robin <333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones