Stranger Things
powrót do forum 2 sezonu

Jak Wasze wrażenia po 2 sezonie?

ocenił(a) serial na 10
flaviiiag

Świetny sezon, lepszy niż sezon 1.

lubiekakao

Uwielbiam ten serial! Teraz czekamy na sezon 3 :(

ocenił(a) serial na 10
flaviiiag

Niestety, pewnie za rok.

ocenił(a) serial na 8
flaviiiag

trudno powiedzieć nie obyło sie bez przewijania dużo wątków jest wciśnięta pod koniec było trochę chaosu 7/10

trint

To grzech przewijać tak fantastyczny serial!

ocenił(a) serial na 8
flaviiiag

nie trudno tego nie robić jeżeli wiesz co sie stanie w danym momencie filmu nie żałuje mimo wszystko

ocenił(a) serial na 8
flaviiiag

Lepsza muzyka, lepsze aktorstwo, lepsza fabuła, mniejsza dziecinada, mniejsza spielbergiada. Jak dal mnie na 8 (pierwszy sezon na 6).

flaviiiag

3/10 za kompletny brak logiki,pierwszy byl rewelacyjny spaprali po całosci.

ocenił(a) serial na 10
flaviiiag

Szybsze tempo, nieco mroczniej, więcej humoru. Serial idealny!

flaviiiag

Serial nadal trzyma poziom, ale tym razem nierówny. Postać reportera, który pmaga w sprawie Barb jest wyciągnięta z współczesnych filmów. Typowy gość, który wie bardzo dużo i jednoczesnie nie jest do końca normalny. Sam jego charakter nie pasowałmi totalnie do tego serialu. No i odcinek 7 i wątek siostry. Tam było czuć klimat lat 80, kojarzył mi się trochęnawet z Lost Boys, ale też patrząc na cały sezon to mocno odstawał i kiepsko się to oglądało. Za bardzo zwolnił tempo akcji,wolałbym jakby ten wątek był przepleciony z tym co się dzieje w Hawkins. Niestety obawiam się, że to był wstęp do fabuły seonu 3, czego bym jednak nie chciał. Wydaje mi się, że serial wtedy wiele straci, no ale jak się to potoczy dalej zoabczymy za rok :)

ocenił(a) serial na 3
flaviiiag

Skoro pytasz-takie samo dno jak pierwszy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones