Stranger Things
powrót do forum 4 sezonu

Mówcie co chcecie, ale ten sezon nie jest absolutnie odgrzewanym kotletem. Jest to coś nowego. Bardziej mrocznego . Mnie się podoba ten mroczny klimat . Ten nastrój beznadziei, bo taki jest okres dojrzewania. Przyjaźnie wystawione na próbę . 4 odcinek absolutnie genialny. Efekty specjalne w Dr Strange mogą się schować . Jedynie mam uwagi co do postaci drugoplanowych . Niektórzy grają licealistów a wyglądają na 40 lat …

ocenił(a) serial na 9
jula_filmweb

Pełna zgoda :)

ocenił(a) serial na 7
jula_filmweb

właśnie od 4 odcinka leci w dół mega, szczególnie pozostałe postacie jak Jhonatan i wątek w rosji mogłoby ich nie być w ogóle nie mają nic wspólnego z tym co się dzieje

ocenił(a) serial na 9
1253_1642

Jak dla mnie właśnie wątek więźnia w Rosji był ciekawy na tle tych rozterek młodzieńczych Dopiero od 5. odcinka zaczyna coś się dziać w kwestii dzieciaków i robi się interesująco tu i tu. Tylko odstaje grupa Mike'a. Tam jest po prostu nudno. 7. odcinek to dopiero kozak. Można powiedzieć że wszytko zostało nam przedstawione i w ostatnich odcinkach pewnie dojdzie do połączeń wszystkich grup i głównej walki z antagonistą. Zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) serial na 10
jula_filmweb

Zgoda, chociaż cgi w ostatnim odcinku (w scenie z piorunami) to chyba jakiś żart dgdhbdjd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones