Stulecie Winnych
powrót do forum 3 sezonu

Aktorki

ocenił(a) serial na 8

Gdzie jest stara Ania? Dlaczego? Nowe są sztuczne nie pasują

ocenił(a) serial na 8
KrukiTu

Edit. Prawdziwa Ania gra córkę Ani to tylko u Kurskiego chyba takie coś

ocenił(a) serial na 7
KrukiTu

Stara Ania gra teraz córkę swojej siostry, porąbane, a tak fajnie było...

ocenił(a) serial na 8
KrukiTu

że co ? Recast że starsze są jestem w stanie zrozumieć ale mam rozumieć że aktorka która grała Anię powraca do serialu jako kto inny ?? Przeciez to kurva taki pie(dolnik sie robi wtedy że poezja

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Lol to jest prawda że aktorka grająca Anię powraca jako kto inny. Nigy się z takim zabiegiem nie spotkałem nie wiem nawet jak to określić ale myślałem że NIE MA GORSZEJ RZECZY NIŻ RECAST - wygląda na to że się myliłem. No przecież znamy tą aktorkę i co przez to że ma teraz grzywkę mamy z odcinka na odcinek przestawić się że jest teraz kim innym ?? Mało to zdolnych aktorek jest ?? To jest szczyt szczytów głupoty. A weź teraz takiej pisowskiej babci jakiejś wytłumacz że ta aktorka jest kim innym od tego odcinka - mi się wydaje że nawet przegadać nie bedziesz w stanie i to ty zostaniesz obwołany tym który się myli.

mordarg

Kasia jest na tyle kompletnym przeciwieństwem Ani, że łatwo jest zapomnieć i się przyzwyczaić. :P

KrukiTu

Nowe aktorki to totalne drewno. Ciekawe dlaczego aktorów nie postarzyli xD

ocenił(a) serial na 8
BloodyMaja

Postarzeli. Mają teraz siwe włosy ;)

ocenił(a) serial na 8
BloodyMaja

Próbowali. Niestety tamte aktorki mają zbyt młode twarze, aby charakteryzacja była ok. Ja nie mam problemu z tym, że Mania wciela się w rolę Kasi.

ocenił(a) serial na 9
BloodyMaja

zgadzam się tragedia!!! popsuły cały urok serialu . kto wpadł na taki pomysł w ogóle......bardzo wiele stracil film na tej zmianie, . az zle sie to oglada ..a im dalej tym gorzej...

KrukiTu

Zgadzam się serial dużo stracił, nowym aktorkom brak zupełnie uroku i naturalności. Jak można było wymienić główne bohaterki :(

angelaa

mi nie przeszkadza, oglądam 3 odcinek i przywykłem.

ocenił(a) serial na 10
angelaa

Popieram, jakby się postarali z charakteryzacja nikomu by nie przeszkadzało, że Mania i Ania są za "młode". A tak Ania w nowej roli - wg mnie nietrafiony pomysł..

ragge_

Ja już się przyzwyczaiłam do postaci Kasi. Poza tym nieźle się uśmiałam na scenie z izbą wytrzeźwień. Hahah. :P

Karo_oraK

Fakt, dziwny zabieg zrobili, ale Kasia to przeciwieństwo ciotki Ani. Ogólnie 3 sezon jest słaby.

Madeline70

No, 1 i 2 bardzo dobry, a tutaj cały wcześniejszy klimat gdzieś zniknął. Mogli zakończyć na drugim i dalej nie kręcić.

Karo_oraK

Zaraz ma być 4 sezon i nie wiem czego się spodziewać...

Madeline70

Mi się wydaje, że ten stary klimat na pewno nie wróci. Nie spodziewałabym się fajerwerków.

KrukiTu

Właśnie oglądam pierwszy odcinek z nimi (dopiero teraz zaczęłam oglądać serial) i masakra. Za stare te babki! Mało tego, aktorka grająca Anodzie jest wieku aktorki grającej Ankę (ta pierwsza). A teraz aktorka grająca Ankę jest starsza od Andzi... Bez sensu. Nie mogę na to patrzeć, zepsuli serial...

Indra_5

Zdecydowanie nie wyszło im to postarzanie. Ania i Mania w najnowszych odcinkach powinny mieć około 70 lat, a wyglądają na 50. Ich dzieci są po 40-tce, a też wyglądają na sporo młodsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones