PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641521}
7,7 14 658
ocen
7,7 10 1 14658
Sword Art Online
powrót do forum serialu Sword Art Online

Powiew nadziei

ocenił(a) serial na 4

Uff.. wreszcie wymęczyłem ostatni odcinek SAO. Szczerze muszę przyznać, że bardzo się zawiodłem. Jak można było, tworząc tak wspaniały, przepełniony wyobraźnią świat, kazać widzom patrzeć na to, jak Kirito nieśmiało mizdrzy się do Asuny, podczas gdy koło nosa dzieje się tyle rzeczy, które śmiało można by pokazać... Potem niesamowity twist fabularny (ja pie**ole, co ten Akihiko). A potem przeraźliwie nudne ALO, które miało jakoś zapchać fabułę, by happy end nie wydarzył się za wcześnie. Nie wiem, czy starczyłoby mi miejsca, żeby opisać jak bardzo nie obchodziły mnie wydarzenia, które się tam działy. Niemniej jednak, SAO II mimo dużej ilości pie*dolenia zapowiada się nieźle. Oby nie podzieliło losów poprzednika...

ocenił(a) serial na 6
GranReySerious

Nie tylko ciebie jest to Anime akcji bez akcji i tak można te anime podsumować jednym zdaniem. Ja liczyłem że będzie pokazana walka graczy z bossami, o życie a tu ani widu ani słychu z takimi walkami, ale za to mamy romans jak się patrzy.

GranReySerious

Zgadzam się z Tobą. Dawno nie widziałem tak zmarnowanego potencjału. Z tego mozna było wydusić zaje*iste anime, a spaprali to zupełnie. Razi w oczy to czego najbardziej nie cierpię w książkach, grach i filmach - niespójność fabularna i niekosekwencja. Czasami dobrze jest kiedy trzeba samemu sobie cos dopowiedzieć, ale tutaj to ja musiałem sobie sam dopowiadać przez całą serię. Dwuletni okres siedzenia w SAO upchać w jakichś 10ep? Serio? Z tego można by zrobić nawet i z 100ep takich żeby się nie znudziły. Były momenty kiedy dałem się nabrać, że nastąpił zwrot akcji i że od teraz wszystko się będzie kleiło kupy i rozwijało w ciekawy sposób, a później następował zawód.
Jak dla mnie również to całe ALO to nieporozumienie. Nie mam czasu i nerwów na wypisywanie wszystkiego co mnie rozczarowało, ale żadnemu znajomemu raczej nie polecę tego tytułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones