Syrena (2018-2020)
Syrena: Sezon 3 Syrena Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Syrena (2018-2020)

The Toll of the Sea

40m
7,8 61
ocen
7,8 10 1 61
Syrena
powrót do forum s3e10

Serial zdecydowanie ewoluował na coś wartego zobaczenia. Przemiana Bena, dziecko Ryn. Wojna podwodnych plemion. Może to nie jest popularne wysokobudżetowe dzieło typu GOT czy Westworld, które na marginesie mocno rozczarowały. Akcja od początku skupia się na Benie. Jego zmiana poglądów i podejmowanie decyzji w zależności od wydarzeń jest istotna. Można przymknąć oko na homo i eko propagandę. Nie jest aż tak nachalna jak w nie których bardziej popularnych produkcjach. Ryn zdecydowanie ciągnie ten serial. Jest jak Xena w swoim serialu. Bez niej nie warto byłoby zaczynać tej przygody. Jest wiele słabych wątków, jest też wiele takich, które powstały tylko po to by popchnąć fabułę do przodu jak 'świat duchów'. Mimo to warto obejrzeć i zagłębić się w fabułę ;) Pun intended.

ocenił(a) serial na 10
RadoslawKamil

wiadomo czy będzie 4 sezon?

Marko81

Serial jest popularny na Freeform, jest duża szansa na 4ty sezon, ale na razie nie wiadomo nic na pewno. Ja jestem dobrej myśli.

ocenił(a) serial na 10
RadoslawKamil

aha dziekuje za info :)

Marko81

Myślę że będzie. Sezon się skończył na niewiadomej - Co z Benem???? W 4 sezonie wróci. :)

RadoslawKamil

jakieś nowe info na temat 4 sezonu ? ktoś coś wie może ? :)

21kamilka21

Właśnie sprawdziłem. 4ty sezon anulowany. Mimo wysokich not i oglądalności na freeform amerykańce czyli USA Network nie dali szansy na dalszy rozwój serialu bo u nich /didn't find a big enough audience/ . Oczywiście jak trzeba trochę pomyśleć to w USA to za dużo.

RadoslawKamil

Ehh szkoda :/

ocenił(a) serial na 6
RadoslawKamil

watek eko? przeciez to serial o syrenach, które są z oceanu, wiec musial byc wątek eko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones