PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 390
ocen
5,7 10 1 14390
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

Sezon III oglądałem nieczęsto - z uwagi na mielizny scenariusza- szczególnie Ewa ( Scheibal) coraz bardziej drażniąca !!! Wcześniej lubiłem ten serial- był świeży, ciekawy, zabawny. Mimo niechęci do głównej bohaterki ze wstrzemięźliwością oglądałem pierwsze odcinki najnowszej serii. Ale dzisiaj po drugim- stwierdzam, że udało się scenarzystą świetnie wybrnąć z tej sytuacji! Serial bardzo zyskał- moim zdaniem fajna Rybicka, zjawiskowa Czartoryska ( ma fajny rys w tym serialu), bardzo dobra Orleańska (ona mnie najbardziej martwiła). Wieczorkowski- też rewelacyjny. Do tego pozostali najlepsi "starzy" bohaterowie. Ale ... właśnie...bardzo brakuje mi postaci Artura (Błach)- to była bardzo dobrze napisana rola i świetnie grana. Mam nadzieję że wróci do serialu. Również postać matki Ewki - Barbary ( Gniewkowska) była wyrazista- ale... 1. trudno ją teraz umiejscowić, 2. mam sentyment do tej pięknej aktorki- więc mogę być nieobiektywny. ;-) No i Eliza (Kuna) - miała jaja :) Reasumując- duży plus! Zobaczymy co będzie dalej. W każdym razie Schejbal chyba już nie dostanie nigdy głównej roli w tym kraju. I dobrze !

ocenił(a) serial na 5
felis5

dlaczego nigdy juz nie dostanie głównej roli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones