PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 390
ocen
5,7 10 1 14390
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

A w ogóle to słyszałam, że ma jej nie być w 4 sezonie - wie ktoś może, czy to prawda ? Jeśli tak, to super, bo to będzie oznaczało, że Agnieszka stanie się teraz główną bohaterką ! W ogóle nie mieści mi się w głowie, jak mogli wybrać Schejbal do głównej roli. To znaczy gdyby to był serial typu ,,Brzydula", gdzie główna bohaterka z założenia ma być brzydka, to co innego - wtedy pasowałaby jak ulał. Ale założenie tego serialu jest takie, że Ewa Drawska to ,,piękna, seksowna i atrakcyjna kobieta, w której kocha się mnóstwo facetów", wiec to jest po prostu NIEREALNE, bo w realu to w kobiecie o wygladzie Schejbal ani jeden by się nie zakochał - no chyba, że jakiś zboczeniec, którego pociąga inność i szpetota...

Natka_Rybicka

hehe ostro!
ja rowniez za nia nieprzepadam. nie jestem tez fanka jej urody. ale uwierz mi - sa kobiety "srednio" ladne, a czasami nawet brzydkie po prostu, w ktorych facecie sie kochaja... :)
ale nie wyglad jest tu najwazniejszy. mnie nie podoba sie jak ona odgrywa te role. wydaje sie byc sztuczna. na pewno nie jset dobra aktorka - nie wierze w to co pokazuje na ekranie, nie przekonuje mnie nawet w sekundzie bycia ta ewa. no i nie pasuje do tego calego bartka. na jego tle (jak i innych - calkiem dobrych aktorow) wypada marnie. jej kwestie sa jakies takie wymuszone a robiac te wszystkie glupie miny, sprawia, ze jest jeszcze mniej wiarygoda. chyba, ze rola, ktora jej powierzono to rzeczywiscie zadzierajaca nosa, wszystkowiedzaca, nadmuchana pannica z duzego miasta. nie wiem...

bravo007

a ja wbrew wszystkim i od zawsze lubie Schejbal ;p oczy ma przecież genialne i nie wiem czy wy serio nie widzicie, że gdyby nie nos byłaby jedna z najładniejszych polskich aktorek

iamcassie

Nie widzimy

Natka_Rybicka

Masz racje w 100%!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones