PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 390
ocen
5,7 10 1 14390
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie

relacja córka matka

ocenił(a) serial na 10

Jak myślicie czy taka relacja jaka występuje między Basią a jej córką Ewą jest możliwa w rzeczywistości?

ocenił(a) serial na 6
paula2621

A co jest w takiej relacji nadzwyczajnego? Basia jest dobrą matką, stara się zrozumieć wybory córki i powiedzieć jej kiedy robi głupotę. Robią razem zakupy, rozmawiają o miłości, ale nie o seksie (w którymś odcinku Ewa sama mówiła, że nie chce nic wiedzieć o życiu erotycznym jej rodziców). Jak dla mnie taka relacja jest całkiem normalna.

paula2621

Jak dla mnie to trochę przesłodzone te relacje, rozumiem że to serial komediowy ale najbardziej nie podobało mi sie to jak Ewa dowiedziała sie prawdy o swoim ojcu.Nawet nie porozmawiały normalnie,trochę to głupie jak na taką sytuacje mogło być poważniej w stylu ewka płacze albo jest przez jakis czas zła na matke.A ogólnie chciałabym żeby takie relacje istniały pomiędzy matkami a córkami :)

ocenił(a) serial na 4
krystynalubicz8

Zgadzam się z tą informacją o ojcu. Jeden z tragiczniejszych momentów tego serialu.

PoisonGirl26

oczywiście,że istnieją. nie wiem co bym bez niej zrobiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones