Szpilki na Giewoncie
powrót do forum 1 sezonu

Już w czwartek finał pierwszego sezonu
Czas na podsumowanie.
Jak wam podobał się serial?

fanpolskichseriali

Ogólnie serial oceniam pozytywnie.Ciekawe są wątki np wątek Artura-geja, Magda Shejbal dobrze odgrywa swoją rolę, ale są też pewne absurdy np. to że Ewa zaprosiła na ślub byłą kochankę narzeczonego i poszła z nią na zakupy !Czekam na drugą serię!

ocenił(a) serial na 10
Basienka20073

Jak dla mnie to najlepszy Polski serial aktualnie emitowany. PS :D Bartek powinien być z Arturem, Ewa z Misiem, Grzesiek z Elizą, Baśka z Lucyną, Wiktoria z Hanką, Patryk z prostytutką Angelą, a Aniela powinna znaleźć sobie szwarnego ratownika. :D

ocenił(a) serial na 7
marcinkrak

Ogólnie serial wywarł na mnie raczej pozytywne wrażenie

Basienka20073

A wiecie coś na temat 2 serii ?

ocenił(a) serial na 6
kiwi21

Podobno ma być na wiosnę. A ogólnie serial jest ok. Oceniłem wszystkie odcinki podzieliłem przez 13 i średnia wyszła mi 5,38 więc oceniam 5/10. W ostatnim odcinku prezentując wiatr halny za mocno ustawili wiatraki :-). Mieszkam w Zakopanem i gdyby rzeczywiście miało tak napierdzielać non stop 120km/h to bym chyba oszalał. Ale pomijając tą i kilka innych niedorzeczności to serial jest ok.

ocenił(a) serial na 6
patkot28

oceniłem 6/10. Początkowo mnie denerwował (jako mieszkaniec Podhala dostrzegłem kilka niedociągnięć, wręcz absurdów), ale gdzieś tak od połowy zaczął się robić naprawdę ciekawy, "dotarł się". Myślę, że można by go uznać za jeden z lepszych seriali ostatnich lat (obok Hotelu 52, ogólnie Polsat odbił się od dna). Są ciekawie poprowadzone wątki, w sumie nie ma nudy, świetnie dobrana obsada (równowaga znanych i mniej znanych twarzy), dobra gra aktorska, fajne epizody (Renata Dancewicz, Maja Bohosiewicz, czy choćby Ilona Ostrowska w ostatnim odcinku - bardzo fajny akcent), ładne zdjęcia Zakopanego i okolic, choć mogłyby być jeszcze lepsze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones