Szpilki na Giewoncie
powrót do forum 2 sezonu

Jak wam się podobał ostatni odcinek drugiego sezonu?

ocenił(a) serial na 7
fanpolskichseriali

Serial nawet ciekawy,ale mnie natomiast ciekawi czy główna bohaterka w końcu będzie z Bartkiem.

fanpolskichseriali

Oglądałam pierwszy sezon z ogromnym zainteresowaniem, drugi też był ciekawy, ale serial zupełnie stracił w moich oczach. Wszystko przez zachowanie Ewki. W niektórych odcinkach była naprawdę wkurzająca. Zachowywała się jak pępek świata. Naburmuszała się, dąsała jak rozpieszczona dziewczynka. Obrażała o byle co. Nie chcę obrażać fanów serialu, ale niestety tak było. Zamiast wspierać swojego chłopaka, to ona jeszcze bardziej mu utrudnia. A co do finału II sezonu??? Nie było w nim nic nadzwyczajnego. Fakt, skończył się w najmniej oczekiwanym momencie, ale to było do przewidzenia. Producenci chcieli po prostu wzbudzić u widza chęć obejrzenie kolejnego sezonu, który nie ma wątpliwości, powstanie. Mam jednak nadzieję, że Ewka się trochę opamięta i nie będzie zachowywać jak rozkapryszony bachor, któremu ktoś zabrał ulubioną zabawkę.

ocenił(a) serial na 6
KarolinaW_filmaniak

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką. 2 sezon nie jest już taki ciekawy jak pierwszy, i nie mnie nie zachęcał nawet zbytnio do go oglądania, ale przez wzgląd że widziałam 1, chciałam zobaczyć ten. W tym sezonie Ewka wkurzała, trochę przesadzała z tym obrażaniem się i strzelaniem fochów. A finał sezonu mi się zbytnio nie podobał, fakt ciekawe co się się stanie, ale nie czekam na to z niecierpliwością. Ale pewnie 3 sezon i tak obejrzę.

Kasik_87

Tak mnie teraz ten serial interesuje, że nawet nie oglądałam finałowego odcinka.
Kiedyś jakbym go nie obejrzała, to nie mogłabym wytrzymać z ciekawości, teraz .. to po prostu nic innego jak znudzenie ;/. Jako kiedyś wielka fanka tego oto serialu, kiedyś do niego powróce, i obejrzę cały 2 sezon z ciekawością :D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones