PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 153
oceny
8,0 10 1 168153
7,4 7
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

O co ten szum?

ocenił(a) serial na 2

Przerysowany serial pełen wymuszanych stereotypów kierowany dla "nie-geeków" i "nie-nerdów", oraz nieśmiesznych żartów o byciu społecznie upośledzonym, naszpikowany laugh trackami bez których większość oglądających nie wiedziałaby, że to gag "który zrozumieją tylko nerdy". Jedyne zauważalne naukowe wątki to to że postacie są fizykami albo inżynierami. Nie rozumiem też tego wielkiego zachwytu Jimem Parsonem, i jego grzepostaci nie okazywującej żadnych emocji. To potrafi każdy aktor. Obejrzałem może z 6 albo 7 losowych odcinków które Comedy Central emitowało, nie pamiętam żebym chociaż raz się zaśmiał albo uśmiechnął. Dobre parę minut zastanawiałem się nad plusami tego serialu, żeby nie wystawiać skrajnej oceny i jedyne co mi przyszło do głowy to memy śmiejące się z tego serialu. Bazinga, totalna beznadzieja.

ocenił(a) serial na 9
mysznik2000

Naucz się polskiego i wtedy zabieraj głos. Wtrącanie angielskich słówek w zdania pisane po polsku to objaw zidiocenia czy chęci pokazania, że "znasz angielski"? Rozumiem, gdy ktoś pisze całe zdania po angielsku, które po prostu lepiej oddają to, co chcesz przekazać....ale wtrącanie pojedynczych słówek to tylko dowód, że Twój słownik wyrazów polskich jest zbyt ubogi.
Co do oceny serialu i poczucia humoru to... masz prawo wyrażać swą opinię. Moja jest zupełnie przeciwna, ale "De gustibus non est disputandum".

mysznik2000

I Sheldon który traktuje innych jak idiotów (z góry) bo chyba sam nim jest.

ocenił(a) serial na 10
mysznik2000

Hahahahaha, co za typ, serial ma miliony fanów na całym świecie a ten psioczy bo 6-7 odcinków nie trafiło w jego poczucie humoru. I memy śmiejące się z serialu? Że co? xD

mysznik2000

Ten serial to naprawdę definicja nudy i cringu. Ani razu nawet uśmiechnąć mi się nie zdarzyło, moja twarz jest po prostu pokerowa gdy to oglądam i skoro nie tylko ja tak mam to chyba jednak coś jest na rzeczy. Bezpłciowa, żenująca produkcyjka dla nerdowskich normików.

Antyoksydantka

Dobrze powiedziane. Ten do bólu stereotypowy serial to produkcja dla normików, którym wydaje się, że są nerdami bo zrozumieli "nerdowski" kawał. Każdy inny się wynudzi jakby słuchał stenogramy z posiedzenia Sejmu.

ocenił(a) serial na 8
mysznik2000

jak dla mnie serial jest żenujący i nawet chodzi o te niby smieszne docinki z kogos innego ktore nie sa smieszne. Lub brak konsekwencji. Jesli cos robi Penny (np zaluje rozstania z Leonardem, chce wrocic) to spoko, jaka ona biedna, wszyscy wspolczuja. Jesli np byla Raja chciala do niego wrocic to juz ona jest walnieta, nie warto z nia byc, to kretynka.

ocenił(a) serial na 8
zrodlana_woda

Moment, krytykujesz serial, ale wystawiłeś mu 8-ke? :D

mysznik2000

Cóż... obejrzałem kilkanaście odcinków zachęcony przez fankę i choć nie są to "Przyjaciele", muszę przyznać, że wielokrotnie uśmiechnąłem się szczerze. No właśnie - może to nie był radosny, wybuchowy rechot, a właśnie uśmiech. Chyba w tym rzecz, że ten serial jest zabawny, a nie idiotyczny. No i jak zwykle - pokazuje w krzywym zwierciadle realia codzienności, w której PEŁNO JEST indywidualności na miarę Sheldona.
P.S. A brałeś pod uwagę, że skoro cię to nie bawi, może po prostu jesteś drętwy? ;)

mysznik2000

Też nigdy nie potrafiłem zrozumieć zachwytu tym serialem. Humor drętwy, a żarciki monotematyczne. Wszystko się tutaj kręci wokół stereotypów tak nachalnych i jednostronnych, że bohaterowie Laboratorium Dextera są bardziej naturalni niż Sheldon i spółka. Tak jak mówisz, serial dedykowany nie-nerdom i nie-geekom takim wiesz, co założą okulary i zgrywają jakie z nich kujony, lol.

mysznik2000

Nie wiem. Chciałam to obejrzeć z ciekawości, ale ten serial ma po prostu głupkowaty humor. Taki na siłę. Myślałam, że skoro jest o nerdach, to żarty będą bardziej inteligentne.

mysznik2000

Nie wiem. Oglądałam kilka odcinków i nawet się nie uśmiechnęłam. Mimo, że jestem inżynierem wiec nie jest tak, że nie rozumiem. Nadal jest to taki głupkowaty humor dla 12-latków.

mysznik2000

Poczucie humoru mało wyszukane, postacie cukierkowe i nieciekawe, a aktorstwo na poziomie licealnym.

ocenił(a) serial na 8
mysznik2000

Poważnie 2.Serio!Zostawie to bez komentarza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones