PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655968}

The Following

7,1 16 990
ocen
7,1 10 1 16990
The Following
powrót do forum serialu The Following

Nie jest źle :)

ocenił(a) serial na 6

A mi 3 sezon się podoba, dużo bardziej niż 2.
Wciągnął mnie mocno i czekam na kolejne odcinki.

monster88

Niedoczekasz sie serial skonczony ;)

ocenił(a) serial na 6
Poldek14zse

Myślałam, że będzie kolejny sezon.....

monster88

Właśnie skończyłam oglądać ten serial. Trzeci sezon faktycznie lepszy niż drugi. Liczyłam na czwarty, ale właśnie doczytałam, że nie będzie. Szkoda. Ale zakończenie trzeciego sezonu dobre, pasuje na zakończenie serialu, chociaż otwierało drogę do zupełnie innego poprowadzenia fabuły - stąd też wydawało mi się, że będzie kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 6
CzerwonyKaktus

Ja też spodziewałam się kolejnego sezonu, został taki niedokończony.Szkoda.

monster88

A czy ktoś zauważył, ze Ryan wchodząc do szpitala w ostatniej scenie utyka? A ktoś utykał w tym odcinku ?:)
A czy nie jest przypadkiem tak, że to Theo przebrał się za Ryana?

ocenił(a) serial na 6
agnieszka_jjagusiak

Moim zdaniem chciał wtopić się w tło w szpitalu. O ile dobrze pamiętam miał też temblak na ręce, który zdjął po wyjściu ze szpitala.

ocenił(a) serial na 7
agnieszka_jjagusiak

Musiałby założyć twarz Ryana :P Nie wspominając o tym że Theo nie przepytywałby tej agentki FBI.
Szkoda że czwarty sezon nie powstał - Ryan zabijając tę agentkę pokazał, że kompas moralny mocno mu się rozregulował, poza tym ciągle widział Joego, więc moglibyśmy obserwować, jak staje się coraz większym psychopatą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones