PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792494}

The Rain

Regnen
5,9 26 042
oceny
5,9 10 1 26042
5,0 5
ocen krytyków
The Rain
powrót do forum serialu The Rain

Przez chwilę pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić coś takiego w naszym kraju. Potem uświadomiłem sobie, że pewnie grałby tam Karolak i Jakubik.

ocenił(a) serial na 7
Perpetto

Znam ludzi, którzy robią dużo rzeczy charytatywnie. Sam do takich należę. Ale gdybym miał robić coś dla kogoś, kto zarobi na tym kasiorę, to chciałbym też mieć jakiś zysk, skoro pomagałem. Czyli chętnie pomogę w balu charytatywnym dla niepełnosprawnych dzieci, ale niekoniecznie będę za darmo coś przygotowywał dla kogoś, kto na tym ukręci biznes, nie dzieląc się zyskiem. Czyli gdyby mnie nie kręciła opcja zagrania w filmie, a miałbym robić nawet za statystę w jakimś "Klanie", za który ekipa weźmie kilka baniek, to nawet do stania za kolumną chciałbym dostać gażę. I to większą niż 50zł. :D

Artanis

no, ale mówimy o nie zarabianiu w ogóle

Perpetto

odezwij się, może skręcimy

proelio

odzywam :D

Perpetto

niestety nie mogę napisać tu priv wiadomości, może znajdziesz mnie na fb?

proelio

może bym mogła :D

ocenił(a) serial na 7
Perpetto

Są już jakieś wstępne plany?

Artanis

zależy co masz na myśli
właściwie parę lat temu miałam scenariusz odcinków serialu na podstawie książki, wszystko zaplanowane, ale brak sponsorów i rąk do pracy, że tak powiem, były też problemy z paroma miejscami, w których mieliśmy nagrywać np. bo trwały tam prace budowlane, obecnie są zakończone, ale no... efekt nie pasuje już do sceny :( także jeśli potrzebujesz jakichś szczegółów to pytaj śmiało

ocenił(a) serial na 7
Perpetto

Proelio zaoferował pomoc. Zastanawiałem się, czy ruszyliście z miejsca.

Artanis

haha no co ty, nie

ocenił(a) serial na 5
Artanis

no i Kurde Szatan oczywiście też

Artanis

Jakubik jest ok ale mogłby być karolak i szyc.. pisownia zamierzona

Artanis

Kiedyś bylo u coś Ala s-f połączona współpraca polsko-australijska o nazwie "Dwa Światy "

ocenił(a) serial na 7
mariuszwrota

A był, faktycznie! Nawet go lubiłem! Dzięki za przypomnienie! :-)

Artanis

obrady sejmu

Artanis

Eee idę o zakład, że daliby radę, mnie martwi co innego... do dziś nie pozbierałem się po Wiedźminie. I nie wiem co było najgorsze, smok, strzyga...

Artanis

W Polsce to nie Karolak jest winny, ze taki serial nie powstanie, tylko twórcy i producenci, którzy jak już robią serial, to jest w nim mnóstwo takiego żałosnego "cwaniactwa z blokowisk", klimatu typu "polish hio hop gangsta" i tak dalej.

Do zrobienia serialu s-f potrzeba wyobraźni i kunsztu, a nie rzucania co chwile "ku-wami" i cwaniackimi tekstami.

Artanis

Właściwie to mamy jedną ale bardzo dobrą serię legendy polskie.

użytkownik usunięty
Artanis

Kapitan Bomba

ocenił(a) serial na 3
Artanis

Przeciez jest. Rowniez produkcja netfliksa. Rowniez zrobiona wedle tego samego schematu - ladne zdjecia, beznadziejny scenariusz i zmarnowany potencjal.

1983.
https://www.filmweb.pl/serial/1983-2018-804769

ocenił(a) serial na 7
vacilador_2

Nie słyszałem o o tym. Chętnie obejrzę, dzięki. :-)

Artanis

Co ci Jakubik przeszkadza?

ocenił(a) serial na 7
Veselar

Nikt mi nie przeszkadza, również nie Karolak. Po prostu wówczas będąc w kinie widziałem Go kilka razy pod rząd w polskich produkcjach, stąd ten tekst. Swoją drogą teraz go nie widzę w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones