The Walking Dead
powrót do forum 10 sezonu

Nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 3

Już dawno temu przymknąłem oko na to, co ma miejsce w tym serialu. W moim sercu umarł już dawno temu. Poprzedni sezon jednak dał mi nadzieję, że może chociaż z godnością zakończą te serię tak, aby mieć do niej miły sentyment. Jednak po seansie 10sezonu musiałbym chyba przymknąć i drugie oko na akcje w tym serialu... To już jest po prostu żart. Oglądając ten serial czuje się, jak by ktoś szczał na mnie ciepłym moczem. Bohaterów jest tutaj dwóch. Reszta postaci to bezbarwne tło. Akcja? To jak już wszyscy wiemy odgrzewany kotlet od lat. Jednak głupota i oczywiście zabawny zbieg okoliczności, który ma miejsce w 10 sezonie przechodzi wszelkie granice. Podziwiam ludzi, którzy doszukują się w tym jakiejś głębi. Oczywiście inteligentne istoty nie znajdą w nim niczego, bo jak widać na pierwszy rzut oka - powstaje już tylko dla pieniędzy. Jedyne co mogę zrobić, to odradzić oglądanie tego ludziom, którzy mieli jeszcze to szczęście i nie mieli z tym serialem styczności, lub zaprzestali jego oglądania jakiś czas temu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
CaptainPhilip123

Serial jest nieporozumieniem. Pozdrawiam.

Highlander_fw

z ogromną przyjemnością dopiszę się do tego komentarza. scenarzysta chyba ostro balował gdy pisał kolejne odcinki. szkoda czasu i klawiatury aby opisać wszystkie niespójności jakie pojawiają się w każdej minucie. zamiast oglądać resztę odcinków lepiej przeczytać opis. nic nie stracicie a zaoszczędzony czas lepiej poświęcić na cokolwiek innego lub obserwacje jak ćma lata wokół żarówki

Highlander_fw

Mimo wszystko ten serial nie zasługuje na ocenę "1".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones