PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 161
ocen
7,1 10 1 150161
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

.... jestem w 6 odcinku serialu. Wiem, że taki był zamysł twórców, ale główny bohater aka Clay Jensen to taka P*ZDA życiowa że aż nawet mi szkoda go nie jest.

seru1902

Chyba chciałeś napisać że typ chłopaka który jest na wyginięciu,teraz to pełno takich Bryców czy Justinów.Jest mega urokliwy,pewnie nie jedna kobieta się ze mną zgodzi.

Madziulkaa01

Po prostu szanuje kobiety. Takie odnosze wrażenie. Nie łapie za tyłki, nie obgaduje że "ta ma duży biust" albo "ta jest łatwa"( żeby nie było, ja też tego nie robię, no obgadywać to w otoczeniu kumpli raczej każdy obgaduje tacy już jesteśmy :p)...Chodzi mi o to że brakuje mu reakcji w najbardziej odpowiednich momentach, miał tyle szans aby w końcu popchnąć relacje do przodu...ZERO -_- Sam jestem bardzo młodym człowiekiem i widzę podobnych introwertyków na codzień, ale w rzecz w tym że nawet instynktownie nie ma takiego czegoś co by go popchnęło do dalszych działań. Tak to odczuwam po obejrzeniu 6 odcinków. Lecę dalej oglądać :p

seru1902

I w tym rzecz :),ja Ci powiem szczerze że wolę takich nieśmiałych chłopaków niż wulgarnych ;p,Hanna w sumie też mogła przejąć inicjatywę,zabrakło im szczęścia po prostu...miłego oglądania! :),ja jestem już po 1 sezonie :)

Madziulkaa01

Ps i nie mogę doczekać się kolejnego kurde! hehe :)

Madziulkaa01

I jeszcze co do Twojej wypowiedzi,serial to serial,scenariusz jest napisany,w życiu wiadomo że by było inaczej,szybciej zapewne,więc może to wkurzać,oj może :)

Madziulkaa01

Fakt, w zyciu byłoby zapewne inaczej, choć ja znam taką dwójkę ludzi z mojego otoczenia którzy 2 lata się do siebie zabierali i dopiero od niedawna są "oficjalnie" ze sobą -_- to jest jeszcze bardziej wkurzające niż w serialu bo to prawdziwy świat. Nie ma to jak ukrywać od pół roku że jest się w związku, choć i tak wszyscy wokół to widzą -____- no ale oni przynajmniej mają to "szczęście" ;)

ocenił(a) serial na 7
seru1902

Nie doszedłem do 6 więc nie wiem co tam znowu odpie**** Po 5 odcinku i jego braku reakcji na balu, film stał się dla mnie zbyt irytujący przez tą postać i napisałem dokładnie taki sam temat jak Ty.

Nie jestem żadnym macho ani twardzielem, często dawałem sobie dmuchać w kasze no ale ku*** dziewczyna mu się podoba jak cholera jest zakochany po uszy i nie potrafi zawalczyć o nią ja pier****** to jest wręcz jakaś patologia, po prostu żal.

Tym bardziej że bohater w innych sytuacjach w filmie wydaje się mieć odwagę a tu nagle mu jej brakuje. I nie oglądam dalej bo mnie wkur**** takie coś.

Szarlej01

Wiesz co nie chce Ci spoilerować ale jak już tak Ci to przeszkadza to daj serialowi ostatnią szanse i dojdź do 7 odcinka, tam sytuacja się poprawia, nic więcej nie dodam :p

ocenił(a) serial na 7
seru1902

Skończyłem cały. Średnio mi się podobał, ostatecznie mogę powiedzieć że dla mnie dziewczyna była bardzo odważna i dużo bólu potrafiła znieść. Mi by wystarczył 1 powód a stracił bym ducha i chęci do życia, chociaż bym go bym sobie nie odebrał.

Chociaż gdyby mnie jakiś gościu zgwałcił, ciężko by było naprawdę.

Pozdro.

Szarlej01

Też skończyłem. 2 sezon będzie ciekawy nie ma co...

ocenił(a) serial na 7
seru1902

O a ma być ? Hmm...

Szarlej01

No ciekaw jestem kto pójdzie siedzieć, co z Alexem, czy to nagłośnią wszystko na cały kraj itp.

Szarlej01

Poza tym masz sporo racji. Też macho nie jestem ale ja umiem działać ;)

seru1902

Skończyłeś sezon ? :) fajnie :),ja nie mogę doczekać się kolejnego,ciekawe co tam będzie się działo,tym bardziej że historia Hanny jest już przez nią opowiedziana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones