PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 176
ocen
7,1 10 1 150176
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

Hej , Pierwszy sezon pochłonąłem w dwa dni ,
Bardzo mi sie podobał pozatym od kilku lat mam zakupiona książke Ashera .
O dziwo za drugi sezon nie moge sie zabrać i jak dotąd ogladałem tylko 1 odcinek .
Pierwsze pytanie a zarazem WTF ?
To dlaczego ta cała ekipa sportowców w 2 sezonie jest drużyna Baseballową
kiedy w pierwszym sezonie byli Szkolna drużyna koszykówki ??? Dzieki za pomoc :D

SIMONROMA

Też wydawało mi się to dziwne i naciągane(tym bardziej, ze w jednym odcinku 2 sezonu ci sami kolesie grają też w szkolnej drużynie footballu amerykańskiego). Jednak poczytałem w jakimś wątku na reddicie, ze w USA to często spotykane, bo każdy z tych sportów ma sezon w innej porze roku i można to spokojnie łączyć. Football ma sezon jesienią, koszykówka co logiczne zimą a baseball wiosną. Ponoć tak jest najczęściej w ,,małych''(jak na standardy USA) liceach.
Prawda jest taka, ze bez wyjaśnienia w serialu może to nas Europejczyków mocno dziwić, bo u nas to raczej jak chcesz trenować jakiś sport bardziej na poważnie to zapisujesz się(czy tam rodzice zapisują) do jakiegoś miejskiego klubu. W szkołach co najwyżej nauczyciel wf może zwrócić uwagę, ze masz predyspozycje do jakiegoś sportu i zasugerować rodzicom by zapisali dziecko do danego klubu(jeżeli akurat taka sekcja jest w danym mieście ,wsi). Oczywiście są też szkoły sportowe w Polsce, ale to inna bajka. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones