PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762209}

Trzynaście powodów

Thirteen Reasons Why
7,1 150 090
ocen
7,1 10 1 150090
4,7 12
ocen krytyków
Trzynaście powodów
powrót do forum serialu Trzynaście powodów

Premiera

ocenił(a) serial na 8

Premiera serialu zaplanowana jest na 31 marca

ocenił(a) serial na 10
Broken_Heart_

Rola Hannah należy do Seleny Gomez.

ocenił(a) serial na 10
Izzz88

Nie. Selena jest producentem wykonawczym.

Broken_Heart_

Pomysł bardzo intrygujący. Jestem ciekaw realizacji i na ile treść okaże się niebanalna.
Oby książkowicze powstrzymali się przed zdradzaniem jakichś szczegółów ;)

ocenił(a) serial na 10
paperski

Jeśli będą trzymać się książki to może być naprawdę dobre.

haaaeee

Mnie na ten serial zwabiła Selena dając zapowiedź na insta. Początkowo myślałem, że chodzi o film. Zdaje się, że mieli kręcić kilka lat temu, ale chyba nie doczekał się realizacji. Ciekawi mnie, jak na atrakcyjność wpłynie rozłożenie tego na kilkanaście odcinków. Na pierwszy rzut oka wygląda, że co odcinek to 1 powód.

ocenił(a) serial na 10
paperski

Ja z kolei za Seleną nie przepadam, ale zwabiły mnie zapowiedzi na Facebooku. Potem przeczytałam książkę i doszłam do wniosku, że to może być coś naprawdę dobrego. Trzymam kciuki za tę produkcję i wyczekuję niecierpliwie, bo rozbudzili moją ciekawość. :)

Broken_Heart_

A wiadomo na jakim kanale będzie emitowane w Polsce?

ocenił(a) serial na 7
Sad_Strawberry

Serial Netflixa więc będzie tutaj: https://www.netflix.com/pl/ :)

ocenił(a) serial na 9
Broken_Heart_

dlaczego wszystkie odcinki wychodzą jednego dnia?

fapianxx

Bo to jest Netflix, a nie stacja telewizyjna ;).

ocenił(a) serial na 8
walker666

I to jest super, ze wychodzą jednego dnia. :P
Niecierpliwiłbym się jakbym musiał czekać np tydzień na każdy odcinek ;P

horrorfejs

Kiedyś uważałam to za głupie, ale jak muszę czekać np teraz na "Wielkie kłamstewka" HBO to mnie coś trafia. Mam słabą pamięć i takie przerwy czasem serio są kiepskie. Choć chyba bardziej denerwujące jest to, że trzeba np rok lub w najlepszym wypadku pół roku czekać na kolejny sezon. Rzadko oglądam seriale, ale ostatnio to się zmieniło i jest parę które mocno mnie wciągnęły. Czekanie na nowy sezon "Shameless" (w 3 msc oglądnięte wszystkie sezony) lub "Młody papież" jest męczące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones