PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 096
ocen
8,0 10 1 25096
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

to najlepsze co się mogło dla tego serialu przytrafić.

cruzo_Alex7

Taki już los postaci-lalusiów - najczęściej po nich jadą, że słaba gra, że mdli są (jakby nie wiem czego od takich postaci oczekiwali), a zachwycają się szwarccharakterami :)

niewysoki4

Bardzo schudł. Nawet go nie poznałam. Mnie osobiście on nie denerwował.

ocenił(a) serial na 6
niewysoki4

dodam arcydzieło komedii; Lynch i Frost doskonale się bawią a my z nimi ; na 4 odcinku umarłam ze śmiechu, mam nadzieję na taka resztę...pokochałam...hahahaha

niewysoki4

NIe o to chodzi Donna wyglada obecnie jak potwor po serii nieudanych operacji plastcznych dlatego ona nie zagra.

ocenił(a) serial na 8
niewysoki4

Jest James. W 4 odcinku na koniec w barze

sonique

W 4 odcinku ? Ja go zobaczyłem pod koniec 1-2 epizodu, łączona wersja dwóch pierwszych odcinków.

niewysoki4

Według mnie lepszy byłby brak Lucy i Andy'ego. Ich wątek w starych odcinkach właściwie nic nie wnosił do fabuły, ale miał jakiś polot i urok, teraz są tylko zbędnym i irytującym zapychaczem.

ocenił(a) serial na 10
niewysoki4

E tam, nie znacie się, James "wciąż jest fajny, zawsze był fajny" :p

niewysoki4

Weź przestań. Jedna z najlepszych postaci. Świetnie że jest.

użytkownik usunięty
niewysoki4

Po raz pierwszy od 25 lat widok Jamesa nie był cringe'owy. To się ceni.

niewysoki4

e tam, zazdrościcie Dżejmsowi bo większość kobiet w serialu uważała że jest gorgeous

niewysoki4

Boże... taka piękna kobieta, czemu nikt jej nie powstrzymał przed operacjami :(

ocenił(a) serial na 10
niewysoki4

Z dedykacją dla fanów Jamesa odcinek 13. Together... forever... xD

ocenił(a) serial na 10
brydz1a

cholera, ubiegłeś mnie

ocenił(a) serial na 5
niewysoki4

James jest i to z naszą ULUBIONĄ PIOSENKĄ! Wykon "lepszy" niż 25 lat temu. Co za głos!

ocenił(a) serial na 9
niewysoki4

JUUUUST YOUUUU

ocenił(a) serial na 9
niewysoki4

A w jeszcze nowszym sezonie to powinien zostać zawarty wspólny trip Dale Cuppera i Laury Palmer w tej dziwnej rzeczywistości w której się znaleźli na koniec. Szkoda, że jej tak mało było serialu.

ocenił(a) serial na 10
niewysoki4

O tak. Rozumiem przerysowanie, ale już mnie mdliło na sam ich widok. Uszy samoczynnie włączały tryb "ignoruj" ;)

ocenił(a) serial na 10
niewysoki4

Haha! Coś w tym jest! Wątek Jamesa i kolejnych jego głupich zachowań był rzeczywiście trochę drażniący ;-) Ale jednocześnie nie mogę powiedzieć, że nie mam i do niego i do Donny pewnego sentymentu...! James to bardzo fajna metafora napięcia pomiędzy wolnością i swobodą, dająca do myślenia i zapadająca w pamięć. Zresztą wszystkie postacie Twin Peaks tworzą niepowtarzalny klimat miasteczka i właśnie to jest piękne! I prawdziwe ;-) Na swoim blogu opublikowałem właśnie tekst, który jest sentymentalną podróżą po Twin Peaks - jeżeli tęsknicie do swoich ukochanych postaci i do aromatu najlepszej kawy na świecie (której nikt nigdy nie pił!), to zapraszam do lektury! :-)

"Proste historie Twin Peaks" - http://manufakturamarzen.blog/strefa-inspiracji/proste-historie-twin-peaks/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones