PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833777}

Ucieczka

Run
5,7 1 779
ocen
5,7 10 1 1779
5,4 5
ocen krytyków
Ucieczka
powrót do forum serialu Ucieczka

Warto? Nie warto? Ocena ogólna na razie słaba jak na serial który wspomagała sama boska Phoebe...

ocenił(a) serial na 5
whitestripes_333

Po świetnym pierwszym odcinku z każdym kolejnym jest coraz gorzej. Odcinki są krótkie, więc jak się nie ma co robić to można, ale nie jest to wspaniały serial. teraz na 6 odcinku już niestety w ogóle nie wiadomo o co chodzi, i nawet duży plot twist który wyjaśniałby wszystkie dziwne wybory bohaterów nie uratuje sytuacji. Właściwie, najlepiej oglądnąć pierwszy odcinek i na tam zakończyć.

kissmayo

Szkoda :/ Tyle hałasu o nic.

ocenił(a) serial na 8
whitestripes_333

Ciekawe ile dobrych produkcji cię ominęło sugerując się oceną na tym portalu:P. Phoebe to uzupełnienie tylko także nawet bez niej serial jest świetny.

ocenił(a) serial na 6
zeke9

Sugerujesz sie ocena srednia 631 osob? Gratulacje.

ocenił(a) serial na 8
smoooke

to chyba nie do mnie :P

smoooke

Podejrzewam że do mnie. Serdecznie dziękuję, pozdrawiam i uśmiechu życzę. Może się przyda.

zeke9

Już? Coś jeszcze? Poprosiłam o opinię bo 1) widzę taką a nie inną średnią ocen 2) słyszę i czytam również opinie na innych portalach, blogach i fanpage`ach filmowych. Wnioskuję że serial nie zrobił furory i grzecznie proszę tutaj o totalnie subiektywną opinię czy warto czy nie się za niego brać. Za przytyki podziękuję. Za gratulacje od osoby poniżej również. Mogłabym jakoś skomentować ale kultura osobista mi nie pozwala.

ocenił(a) serial na 8
whitestripes_333

eeetam zaraz do Ciebie przytyk. Przytyk to prędzej do oceniających. Na innych portalach też niska ocena? Smutne. Jak napisałem - serial świetny, spontaniczny - nie plastikowy jak wiele innych; Jak oceniający znają lepsze to chętnie się przyjrzę z doświadczenia wiem, że mieli by z tym problem. Obejrzyj choć 1 odcinek i sama oceń - szybko się zreflektujesz czy to dla Ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones