PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867450}

Vigil

6,9 1 054
oceny
6,9 10 1 1054
Vigil
powrót do forum serialu Vigil

Znów wątek LGBT:)

użytkownik usunięty

Czy nie można nakręcić normalnego serialu bez wątku LGBT? To staje się nieznośne.

użytkownik usunięty
livewire24

mieszkam w Hertfordshire :)

A ja w Ceredigion. I mi pasuje:) Trzymam kciuki, żebyś się nastawił pozytywniej do tematu, bo lżej człowiekowi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie oglądałem jeszcze,ale też mnie to denerwuje.
W The 100 ,pierwszy sezon był hetero,potem nagły wysyp lisbijek i gejów.
W Line of Duty w 6 sezonie zrobili na siłe lisbijkę z hinduski,która przez 5 sezonów nie pokazywała odmienności,jak to zobaczyłem,przestałem oglądać.
Chyba angole zaczeli klękać nie tylko przed murzynami

ocenił(a) serial na 8

Zdajesz sobie sprawę, że to nie wątek LGBT. Rozwiniecie w kolejnych odcinkach. Można się mylnie pomylić :) haha ale ten wątek ma inne podłoże, dużo bardziej bliższe.

ocenił(a) serial na 8
uczensaibaby

Okey cofam poprzednie. Wątek jest, ale nieznaczny :)

Nie wierzę że znowu jakiś krypto gej przyleciał wypłakiwać się na Filmweb bo zobaczył w TV watek LGBT. To już się zaczyna robić nudne.
Jak dany materiał jest stricte o gejach to go po prostu nie oglądaj a jak pojawili się oni tylko na chwilę w danym materiale filmowym to wyjdź na ten czas do kibla i zadaj sobie pytanie przed lusterkiem czy jest z tobą coś nie tak że robisz halo z takich nie istotnych tematów.
Dla mnie takie tematy są całkowicie obojętne chociaż jestem hetero no chyba że dochodzi do jakiś scen całowania czy łóżkowych to w tedy na tą krótką chwilę patrzę w innym kierunku ale na pewno od razu nie biegnę z płaczem na Filmweb że zobaczyłem w TV gejów.
Najwyższy czas sobie uświadomić że średniowiecze już dawno minęło i przestać robić sceny bo ludzie patrzą.

użytkownik usunięty
soulfly777kris

Poleciałeś po całości.

wojtku maruniak: nie ogladaj, jak ci sie nie podoba. a wyzalac to sie mozesz w kosciele przed najswietsza panienka albo sie poskarz czarnkowi. prost? jak budowa cepa wojtku maruniaku.

użytkownik usunięty
diepole

sorry ale jestem ateistą i nie mam w zwyczaju komentować wybroczyn półgłówków, którzy nie mają odwagi podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Cepem to jesteś TY, może wyjechałeś z grajdoła ale w głowie to masz siano.

stworzyles sobie wizerunek siebie, nieprzystajacy do rzeczywistosci wojtku maruniaku.no, powiedz cos jeszcze o sobie... jestes ateista, spedzasz cale zycie przed komputerem, masz nadwage, mieszkasz w Hertfordshire... a jednak warto isc na silke dla serca, a druga dla rozumu, czyli czytac, czytac, obserwowac swiat i wyjsc z tego intelektualnego i mentalnego kurnika. Powodzenia.

użytkownik usunięty
diepole

wow - wybacz co ma piernik do wiatraka? skomentowałem element pewnego zjawiska, do czego mam prawo. Twoje argumenty to z góry postawione tezy pełne wygodnych uproszczeń, których jedynym celem była degradacja drugiej osoby. Zamiast odnieść się do filmu, który jest przedmiotem tej dyskusji szufladkujesz ludzi. Masz nie wiele do powiedzenia. Merytoryczne błądzisz posługując się schematami i stereotypami.

Wojtek, w odpowiedzi swojej użyłeś zbyt wyszukanego słownictwa i poprawnej ortografii - obawiam się, że to za wysoka bariera - to powinno być coś na poziomie budowy cepa....
Pozdrawiam ;)

Może ktoś zaspoilerować co to za wątek, który spowodował takie obsranie się prawdziwego bolaka? Podejrzewam że to standardowe "geje istnieją".

Jak zmieniłeś nick na filmwebie? Było wojtek_maruniak kilak dni temu, dziś całkiem inne? To podobno niemożliwe.

użytkownik usunięty
greg_vvv

bardzo proste - piszesz do administracji i uprzejmie prosisz ich o zmianę nick - w razie czego podam adres mail do odp osoby. Miałem dość obrywania przez bolaków:)

ocenił(a) serial na 7
greg_vvv

Domyślam się, że chodzi o wygasły już związek detektyw Silvy z policjantką. Jedna biseksualna (przecież gł. bohaterka miała wcześniej partnera) para na całą resztę heteroseksualnej obsady stanowi tak wielki problem i propagandę LGBT... Ktoś jest chyba przewrażliwiony. Sam jestem heteroseksualny ale nie przeszkadza mi, że twórcy chcą w swych filmach odzwierciedlić przekrój społeczeństwa i nie ukrywają, iż osoby nieheteronormatywne istnieją.
Co do durnego oskarżenia, jakoby pary jednopłciowe deprawowały wychowywane przez siebie dzieci - czy ci ludzie wyobrażają sobie, że pary homoseksualne kochają się przy dzieciach? Czy Wasi rodzice też latali przy Was bez gaci? Jak często w dzieciństwie rozmyślaliście o seksualności swoich rodziców? No właśnie.

minderbinder

Przeświadczenie o jedynie incydentalnym występowaniu odmienności seksualnych może wynikać zarówno z zatajania swej orientacji przez takie osoby z obawy przed nietolerancją w realnym życiu, jak i celowego unikania tematu we wcześniejszych produkcjach filmowych/telewizyjnych. Poza tym obowiązywał stereotyp geja jako zniewieściałego, co wykorzystywano szyderczo lub jako motyw komiczny, raczej mało życzliwie. Pokazane choćby w filmie "Filadelfia" dowcipy o "ciepłym jogurcie", to nie żaden ewenement. To niegdysiejsze standardowe zachowania z koszar, czy męskich szatni. Nazwanie kogoś p... , znaczy gejem, było ciężką obrazą. No i teraz dla części facetów temat ten budzi dyskomfort. Bo tego, o czym się nie mówi, po prostu nie ma.

ocenił(a) serial na 7
bazant57

To prawda. I nie tylko chodzi o zatajanie faktu odmiennej orientacji seksualnej ze względu na nietolerancję wśród społeczeństwa. Nikt przecież nie przedstawia się: "Mam na imię Maciej i jestem gejem". Lub: "mam na imię Maciej i jestem heteroseksualny". To nie orientacja seksualna nas określa. Poznałem parę osób homoseksualnych i choć nie ukrywały swoich preferencji, dowiedziałem się o nich dopiero po dłuższym czasie. Nie przeszkadzają mi w filmach wątki LGBT. Tak jak nie przeszkadzają mi wątki hetero. Ja nie obawiam się o to, że geje pojawiający się w filmach nadwątlą moją seksualność ;)

minderbinder

Tolerancja polega na tym, że nie oczekujemy od innych bycia takimi jak my sami. Wiele aspektów życia wcale nie musi być ujawnianych otoczeniu. To trochę dziedzictwo religii i jej ingerencji w zachowania wiernych. Choćby protestanci nie zasłaniają okien, bo udowadniają sąsiadom, jacy są prawi. W przeszłości jednak słynęli z braku tolerancji i histerii w poszukiwaniu czarownic. To tam płonęło najwięcej stosów. Jednak ostatnią czarownicę w Europie spalono w Rzeczpospolitej.
Znam pewnego, niegdyś bardzo gorliwego, katolika. Ale ma siostrę kochającą inaczej. Kiedyś był z dziećmi na mszy przeznaczonej dla małolatów. Ale ksiądz gromił LGBT nie przebierając w słowach. Co obecne na mszy dzieci 5-10 letnie zrozumiały inna sprawa, ale bez problemu w państwie prawa uznano by to za mowę nienawiści. Ale nie u nas. Dzieci znajomego nie chodzą już nawet na religię.

ocenił(a) serial na 6

Pocieszę cię że ta patologia to nie jest trwały trend tylko ostatnie "5 minut" tej tematyki. Wszystkim się wydaje że teraz LGBT będzie straszyć z każdego fimu i serialu przez wieki, a jest dokładnie odwrotnie.

Yodzinsky

chyba w twoich mokrych snach

Nie nie można ! bo facetom śmierdzą stopy, pocą się ja szczury podczas ,,,,,,,i rura od odkurzacza ma więcej czułości i domyślności. Do zapładniania wystarczy 20 % populacji reszta to porażka dla ludzkości.. ;-)) Po prostu nie jesteście do niczego potrzebni. Jak wymyślą patogenezę to sami zeżrecie własny ogon ;-))))

użytkownik usunięty
ktosik63

Mane, tekel, fares

Znowu wątek hetero :) Czy nie można nakręcić normalnego serialu bez wątku hetero? To staje się nieznośne.

użytkownik usunięty
skalp_el

Widzę, że pomagasz uchodźcom więc nie odniosę się do Twojej zaczepki :)

Tak samo jak "normalne" seriale z wątkami hetero.. też są nieznośne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones