PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 541
ocen
7,9 10 1 108541
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

Wyobraźcie sobie ,że moja kobieta stwierdziła iż jest to serial o drukarkach 3D :D

ocenił(a) serial na 7
pk01

Poniekąd ma rację :d

WTTW_FILM

Jakby się w to bardziej zagłębić ,to coś w tym jest:)
Oglądając ten serial można stwierdzić ,że w niedługim czasie to one przejmą władzę nad światem :D:D:D

ocenił(a) serial na 7
pk01

Ale w sumie wydrukował bym sobie takiego hosta...

WTTW_FILM

A ja hostkę ;)

ocenił(a) serial na 9
Dehzz

Tylko po co? :)

Aretus

żeby po zakupy chodziła, wiesz? :)

ocenił(a) serial na 9
Dehzz

Byly juz takie. Nie sprawdzily sie :)

https://www.youtube.com/watch?v=i_U2MvxdiSM

Aretus

Haha!
Jakaś taka niewyraźna :)

ocenił(a) serial na 9
Dehzz

Wiesz , pierwsze egzeplarze. Ale zanim je ulepszono juz zostaly u nas wycofane. :) Amerykanie jednak podlapali nasz pomysl i bezprawnie modyfikowali dalej. No i po latach zrobili park rozrywki Westworld :)

ocenił(a) serial na 5
Aretus

oczywiście znowu się mylisz, bo to polacy podłapali pomysł amerykańców i bezprawnie go próbowali wykorzystać w latach 80-tych, a że się nie udało to już nic dziwnego, w końcu to bieda-polska.
amerykanie obecnie rozwinęli pomysł, ale nadal jest kiepskawo.
choć dzieciaki się nim podniecają :]

użytkownik usunięty
pk01

Jako kobieta chcę takiego hosta pod choinkę;D Nie wymagam wielkiej inteligencji, wystarczy tylko dobre ciało i wskaźnik posłuszeństwa na prawie maksymalnym poziomie :d

żadnej inicjatywy własnej i kreatywności ? :)

użytkownik usunięty
Dehzz

W przypadku hostów kreatywność jest wysoce niewskazana, choć w pewnych dziedzinach, hm...:)

czyli jesteś takim typem hm...Charlotty :)

ocenił(a) serial na 9

Pewnie by Ci sie znudzil szybko, z tym wysokim wskaznikiem posluszenstwa ;)

użytkownik usunięty
Aretus

No nie wiem, ludzie inteligentni rzadko się nudzą :)

ocenił(a) serial na 9

Coz za samoocena :) Ale wiesz, gdyby jednak byl malo posluszny, moglabys sie wykazac swoja inetligencja. A poza tym, bylo by ciekawiej. Nie sadzisz? :)

ale co, też często rozmawiasz ze sobą bo lubisz pogadać z kimś inteligentnym? ja to na okrągło.
:)

ocenił(a) serial na 9
Dehzz

Czarnolas jest tak inteligentna, ze luddzie sie boja z nia rozmawiac i musi sama ze soba. Dlatego dla towarzystwa chce hosta. Z jej opisu wynika ze pewnie nie tylko do rozmowy :)

Aretus

Ludzie inteligentni się nie nudzą :)

Aretus

A jak pokazuje Westworld, Czarnolas może tam znaleźć ciekawe okazy :)

użytkownik usunięty
Aretus

Wiesz problem w tym, że trafiłeś :) Od kiedy pamiętam budzę strach i przerażenie. Straciłam wszelką nadzieję i tylko host jest w stanie mnie uratować;d

użytkownik usunięty
Dehzz

Zawsze wiedziałam, że jesteś w stanie mnie zrozumieć ;D

Oczywiście, zawsze!

No chyba, że akurat Cię nie rozumiem.

Takie życie no.

użytkownik usunięty
Dehzz

Ok, dość o tym. Jakieś oczekiwania w stosunku do 8 odcinka, czy idziesz, że się tak wyrażę na żywioł?

Nolan taki hype zrobił na jakieś objawienia, że ciężko prognozować. Raczej trzeba przygotowywać się na reformy naszych hipotez :)

ocenił(a) serial na 7
Dehzz

Też bym chciała chociaż jednego pod choinkę :v

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones