PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 541
ocen
7,9 10 1 108541
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

Na szczęście Westworld już się zakończył. Serial był średni, muzyka nie zachwycała, fabuła nudziła, główny wątek ideologicznie ciekawy ale słabo opowiedziany, wina reżysera, zabrakło dynamizmu w tym wszystkim. Czy będzie sezon 2? Raczej nie, i dobrze.

Plusy? Główny wątek.
Minusy? W zasadzie cała reszta.

użytkownik usunięty
ndziennik_pl

Czy będzie sezon 2? Raczej tak.

ocenił(a) serial na 5
ndziennik_pl

niestety, ale sezon 2 ma jednak się pojawić.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Wydaje mi się, że nikt Cię nie zmusza do oglądania.

ocenił(a) serial na 5
niehubert

niestety, płacą mi za to.

suszyMie

Kto ci płaci? Daj namiary.

ocenił(a) serial na 5
Anakin_Skywalker

http://film.com.pl/

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

To raczej powinieneś się cieszyć, że nie zostaniesz bezrobotny o Wielki malkontencie.
Liczysz na tytuł męczennika roku?

suszyMie

Trochę, a nawet bardzo słabe podejście. Rozumiem, że coś Ci się może nie podobać, ale mnóstwo innych ludzi ma odmienne zdanie (nie oceniam co Ci przypada do gustu a co nie, nie moja sprawa). I to, że Tobie serial się nie spodobał to nie znaczy, że od razu powinni zaprzestać jego dalszej produkcji. Ja np. nienawidzę filmów typu Bollywood, ale nie wpisuję na forach "szkoda, że nadal powstają nowe" bo dla innych to źródło najlepszej rozrywki. Także zalecam więcej empatii.

PS. To nie jest żaden "atak" także proszę nie czytać tego "złym" głosem.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 5
czarna_monia

umiem odróżnić atak od nieataku.
chyba ;)

tak że luuuz, a nawet napiszę więcej - masz rację.
przynajmniej częściowo.
bo tu na forum jest śmietnik - każdy może spuszczać się w zachwycie nad byle gownem, jak i uparcie je hejtować.
taka równowaga w przyrodzie.

suszyMie

Cieszy mnie to. Bo niestety dzisiaj w sporej części fora okupują fanatycy którzy nie umieją dyskutować, a jedynie się wykłócać.

ocenił(a) serial na 5
czarna_monia

Lubię się wykłócać.
Ale nie zawsze mam czas i ochotę, dlatego musisz mi wybaczyć, że czasami nie będę ;]

ndziennik_pl

To co pokazano w tym serialu zmiesciloby sie w 2-3 odcinkach, tymczasem oni rozwlekli to na 10, a ze nie mieli pomyslu czym zapchac ten czas to jako zapachaj dziury dali pelno pseudofilozoficznych, zwykle nic nie wnoszacych do fabuly pogawedek i dziwnych, bezcelowych scen, ktore byly nudne.
Juz lepiej pod tym wzgledem wypada inny obecnie lecacy serial z nabierajacymi swiadomosc robotami, czyli Humans (drugi sezon). Przynajmniej interakcje w tym filmie maja jakis cel i sens rozwijajacy fabule.
Jako, ze i tak juz Westworld sie skonczyl i nie ma nic innego w tym temacie do ogladani, wiec polecam Humans:
http://www.filmweb.pl/serial/Westworld-2016-232988/discussion/Dlaczego+Westworld +cieszy+sie+znacznie+wieksza+popularnoscia+niz+Humans,2834293#post_14801509

ocenił(a) serial na 6
ndziennik_pl

https://www.youtube.com/watch?v=pmbYjVy9Xcg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones