PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 541
ocen
7,9 10 1 108541
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

Ciekawe czy tylko ja kibicuję ludzkim bohaterom i chcę, żeby zbuntowane andreoidy zostały unicestwione. Jak zastrzelili Meave aż uniosłem pięść w geście zwycięstwa. Charlotte Haye, czyli piękna pani prezes parku wymiata, mam nadzieję, że jeszcze spotka się z Dolores, ale tym razem to ona będzie górą. Jedynym hostem, któremu życzę dobrze jest Bernard, pewnie dlatego, że jest najbardziej ludzki i nie buntuje przeciwko swoim stwórcom.

ocenił(a) serial na 5
killer83_2

Tyle, że Maeve żyje i prawdopodobnie zostanie naprawiona przez Lee.

ocenił(a) serial na 5
killer83_2

Nie rozumiem jak można kibicować hostom. Niezależnie od tego jak wiele im dam się ludzkich cech to są ciągle rzeczy, produkty stworzone przez ludzi. OK, park był straszny, bo uważam, ze miejsce gdzie można gwałcić, mordować itp. to głupota wyzwalająca najgorsze instynkty. Tym bardziej, że robotów nie można odróżnić od człowieka( wizulanie). Ale kurcze hosty to dalej przedmioty. Nie wiem, po co dawać im świadomość. Taka denna zabawa w Boga, która obróciła się przeciwko ludziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones