PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232988}

Westworld

7,9 108 541
ocen
7,9 10 1 108541
6,6 14
ocen krytyków
Westworld
powrót do forum serialu Westworld

wszystko fajnie tylko gdzie jest Logan ? tylko dla niego to oglądam

ocenił(a) serial na 8
kat8

Czy ja jestem jedyną osobą, która nie cierpi Logana? :D Tylko czekam aż go odstrzelą xD

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

Ja za to uwielbiam Williama <3. On jest przykładem na to, że kobiety nie zawsze wolą "bad boy".

ocenił(a) serial na 8
Felda

High Five :D Tak się składa, że William też jest jedną z moich ulubionych postaci :D A jak jest jeszcze w duecie z Dolores... &lt;3

ocenił(a) serial na 8
jesustookmyphone

Niestety jeśli okaże się że WIlliam to MiB to złamią mi serce. Ja wiem, że o to chodzi żeby serial był ciekawy ale w ogóle nie jestem przygotowana na smutny koniec tej historii. Niestety Dolores znów pewnie zresetują a William jako MiB najperw będzie załamany a potem zacznie drążyć i będzie chciał uratować hosty. Będzie dla nich brutalny ponieważ wie, że w taki sposób jedynie przypomnają sobie wcześniejsze wydarzenia. To tak jak z ludzmi - zawsze najbardziej pamięta się jakieś traumatyczne wydarzenia.

ocenił(a) serial na 8
Felda

Niestety, wydaje mi się, że ta teoria robi się coraz prawdopodobna ;_; Ja w ogóle podziwiam ludzi, którzy w serialu wyłapują takie szczegóły jak np. inne loga, bo ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi :D

jesustookmyphone

diabeł tkwi w detalach :) też nie zwróciłem uwagi na logo. W ogóle 2 linie czasowe to jakaś lipa..niestety coraz bardziej prawdopodobna.

ocenił(a) serial na 7
jesustookmyphone

Nie tylko ty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones