Westworld (2016-2022)
Westworld: Sezon 4 Westworld Sezon 4, Odcinek 7
Odcinek Westworld (2016-2022)

Metanoia

50m
7,2 343
oceny
7,2 10 1 343
Westworld
powrót do forum s4e7

Trochę za dużo bójek ale pomiędzy nimi te wszystkie przemyślenia oraz rozmowy i końcowa rozpierducha to jest kwintesencja WW, jednak to nic w porównaniu z ostatnią sceną <3

ps. nie wiem czemu ale z czasem uważam postać Bernarda i to jak Jeffrey Wright go gra, że wie co się wydarzy i zachowaniem oraz wzrokiem analizuje milion opcji i czeka na to która ze ścieżek będzie wybrana - to jest mistrzowo świata!

Ciubas

WW choruje niestety na chorobę większości dobrych seriali, których pierwsze sezony odniosły ogromny sukces. Mam szczerą nadzieję, że S5 nie będzie, choć wiem, iż na dobrą sprawę oszukuję się okrutnie.

Ciubas

A mi się nie podobało, te śmierci są totalnie bez sensu i puenty, po prostu se umarli.

Mam wrażenie, że brakuje jakiejś ciągłości z sezonem 1 i 2.

ocenił(a) serial na 5
arekss16

3 sezon to była pomyłka. Nawet nie chodzi o jego jakość, bo niektórym się podobał, ale o to, że był jakby wyjęty z całkiem innej historii, i stylistycznie i narracyjnie.

ocenił(a) serial na 9
andand22

Był kontynuacją, tylko dział się poza parkiem (w większości). W S4 już na starcie mamy lukę w czasie, a potem jeszcze jedną większą.

andand22

I dlaczego odmienność od sezonu 1 i 2 to coś złego?

ocenił(a) serial na 5
Aleksjan

Dla mnie 3 sezon był tak bardzo inny, jak bym oglądał zupełnie inny serial, tylko z tymi samymi bohaterami.

andand22

To prawda, był inny, ale bardzo dobry. Imo odmienność trzeciego sezonu działała na jego plus. I chyba też o to chodziło, żeby umieścić hostów w nowym i obcym świecie nieprzeznaczonym dla nich, dzięki temu oglądając można poczuć się równie obco z pozycji widza.

ocenił(a) serial na 5
Aleksjan

Ale 4 sezon jest nadal w obcym świecie w stosunku do 1 i 2 a jednak nie czuć tej odmienności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones