Westworld (2016-2022)
Westworld: Sezon 4 Westworld Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Westworld (2016-2022)

Que Será, Será

56m
6,6 347
ocen
6,6 10 1 347
Westworld
powrót do forum s4e8

Co tu się...

ocenił(a) serial na 10

Po poprzednim odcinku byłem zaniepokojony dokąd to zmierza jednak twórcy znowu udowodnili ,że wiedzą co robią. Jedno mnie martwi, biorąc pod uwagę ile było śmierci ostatecznych kto wgl będzie grał w ostatnim sezonie ? XD Tak czy siak czekam i jestem cholernie ciekaw co dalej wymyślą ;D

ocenił(a) serial na 5
Chess4

Jakich ostatecznych? Tutaj mało która śmierć jest ostateczna. Nawet jak uśmiercisz postać to aktor ją grający w jakiś sposób może powrócić.

ocenił(a) serial na 6
Chess4

O ile będzie ostatni sezon czego z całego serca im nie życzę . Dość już Nolana, jego żonki Joy która zniszczyła serial i ich pseudofilozoficznych nihilistyczno-transhumanistycznych wysrywow.

Chess4

Przecież zakończenie zrobiono tak, żebyśmy w piątym sezonie znowu mogli oglądać te same postacie.

Litawor

No to zakończenie zdecydowanie nie było ciekawe, zamiast zakończyć z przytupem sezon i serial to ewidentnie pod kolejny sezon zrobione. W tym sezonie mniej więcej od 3. do 6 odcinka mi się akcja podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones