Westworld (2016-2022)
Westworld: Sezon 4 Westworld Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Westworld (2016-2022)

Que Será, Será

56m
6,6 347
ocen
6,6 10 1 347
Westworld
powrót do forum s4e8

ostatnia część to jakiś żart., Musiałem przewijać całe fragmenty tych łzawych pseudofilozoficznych wysry...

ocenił(a) serial na 10
nnn_nnn

Ktoś cię zmuszał ? XD I jakim cudem dotarłeś do 4 sezonu ? XD Już na pierwszym powinieneś dać sobie spokój biorąc pod uwagę ,że tych ,,wysrywow" jak je ładnie nazwałeś było dość mało w porównaniu do innych odcinków :D

Chess4

czwarta seria od połowy zapowiadała sie dobzre. finał to jednak całkowite rozczarowanie,

nnn_nnn

Dokładnie tak, po 4 odcinkach miałem wrażenie, że w końcu mają jakiś pomysł na dalsze perypetie. Okazało się, że nie. 4 sezon i tak lepszy od 3.

nnn_nnn

Oczywiście jak zwykle słabo świecąca gwiazdka Westworld, drewniana tessa musiała przeżyć, bo jak to bez niej serial dalej ciągnąć. Dno. Bez najbardziej drewnianej marnej aktorki?Ale żenada. Zamiast zakończyć to właściwie zagładą świata hostów i ludzi, dając do zrozumienia, że oba światy są takie same i szukają tak samo próżnych wartości? Nie, musieli to zepsuć, bo przecież nie można było zakończyć pokazaniem, że drewniana tessa jest jednak tak samo zła, pyszna i próżna jak ludzkie, których nienawidziła. Dodam tylko, że tradycji musiało stać się zadość wszelkie w miarę męskie postacie białe do piachu, Stubbs, William, Caleb. Ale kochające inaczej co gatunku nie przedłużą rura i do przodu. Ilu tu się wplotło znowu polityki i współczesnej agendy pod paznokciami. Kolejne co drażni, nie ma tu śmierci ostatecznych co pokazał ten sezon, każdy zabity nagle może ożyć bo ktoś tam gdzieś tam kopię ma czy kulkę w nerce nosi. 
Więc te wszystkie emocjonalne sceny z odcinka nr 7 jak krew  w piach, nic nie warte. A tak się po poprzednim odcinku fajnie zapowiadało.

greedo23

Uff wymęczyłem do końca i podzielam z powyższego posta stwierdzenie, mieli szansę odejść "with a bang" ale niestety. Jak w 5tym sezonie wróci moja ulubienica drewienko Tessa czy William nie mający już podkładki (William zginął, a nie istniała kopia Wiliiama w "Sublime", bo niby skąd, to parsknę śmiechem. To, że jest tam Maeve i Dolores to pewniak. Ale Bernard wyszedł i z tego co można było wyjąć z rozmów z indianinem ryzykował unicestwieniem. Więc kolejna postać, której być już nie powinno. No ale czuję, że się pośmieję, bo nagle okaże się, że pamięć Dolores zawiera wszystko i wszystkich z WW. Nawet nie będącą w WW Hale.

ocenił(a) serial na 6
greedo23

Caly 4 ty sezon byl zenujacy i tandetnie kiczowato zrobiony.Ciagle odcinanie kuponow a jak juz nic nie pozostalo to wracamy do swiata z 1-go sezonu,by jeszcze to zepsuc.

ocenił(a) serial na 10
aronn

Ale marudzicie XDDD i zero konkretów co się nie podobało XDDD dla mnie kozak, jeśli będzie 5 sezon chętnie obejrzę, spadam stąd a wy sobie marudźcie dalej ;DDD

ocenił(a) serial na 6
Chess4

Zaden kozak,Ed Haris dawal rade to fakt,ale ogolnie zero napiecia,jedynie 4 i 5 odcinek cos tam lekko iskrzyło.Cały watek Dolores mega infantylny wlacznie z jej gra,wiecznej mimozy,zreszta watek Aarona Paula tez nie lepszy,sam aktor ktory blyszczal w 3 sezonie tu niestety zbyt ekspresyjnie gral .Zwroty akcji naciagane na poziomie przedszkola.

greedo23

Pod czapą to masz chyba takiego małego gejka co cię kłuje w szarą maź. Niektórzy to mają naprawdę zamiast hemoglobiny homofobinę.

Iron_Heart

Boję się dowiedzieć co ty masz nosisz w pustej przestrzeni wewnątrzczaszkowej, podejrzewam, że próżnię. Może jakiś argument barania a nie ad persona...

ocenił(a) serial na 9
nnn_nnn

błysnąłeś jak żar z peta rzuconego z balkonu w nocy... to nawet nie był kapiszon o petardzie nie wspominając. A pomyślałeś że może jesteś za tępy aby zrozumieć o co tu chodziło? Zresztą nie mogę się kierować gustem kogoś kto ocenił Erin Brockovich na 1 XD

sobanek

ale mi dowaliłeś, to było piękne.

ocenił(a) serial na 7
nnn_nnn

Jak jestem mega fanką Westworld i Dolores tak finał mi zupełnie nie podszedł, mega nuda, infantylne rozkminki i łzawe dialogi, a zapowiadało się niezle.

friszke

dokłądnie. po 7 odc. czekałem na bang, a dostałem pęknięty balonik.

nnn_nnn

Podobały mi się pierwsze minuty tego odcinka, nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się z prolgiem drugiej części "Przejście: Dwunastu" Cronina, kto czytał ten wie o co mi chodzi. A później to pojedynek Williama i Hale wypadła no nieźle, tak komiksowo, choć to całe nawrócenie jak dla mnie wyszło na siłę, prostolinijne. Śmiesznie wyszła ten cały pościg za Williamem. A ucieczka Caleba i Frankie jak z kina klasy B, no i to ckliwe pożegnanie (no dajcie spokój ruszało to was, tyle męczyli z tym ratowaniem Ojca i na koniec zostaje na przystani BO CO ?). No i nie mogli nie dodać wątku LGBT, no jakże by nie inaczej, dziś już nie ma produkcji bez takich wątków. A wątek Dolores i drewnianego Teddego (Marsden już w Sonic 2 mnie rozczarował, wolałem go z pierwszego sezonu) no cóż wzruszający, trochę przeciągnięty, ale i zaskakujący (wirtualny świat). Ariana DeBose zmarnowana w tym sezonie, równie dobrze mogła jej postać grać inna aktorka i nie robiło by to żadnej różnicy. Sam koniec, no nie wiem czy to nie definitywny koniec. Nie widzę kontynuacji w takiej samej formie, nie wiem czy powrót na Dziki Zachód to (znów) dobry pomysł, ale może twórcy nas zaskoczą.
Odcinek dobry, tak jak cały sezon, ładny wizualnie, dobrze nakręcony i zagrany, ale jak dla mnie brakuje odwagi z pierwszych dwóch sezonów.

ocenił(a) serial na 8
patryks83

Ja tam przy pożegnaniu Frankie i Caleba uroniłam łezkę, mimo że dzieci nie posiadam.

ocenił(a) serial na 6
nnn_nnn

Zgadzam sie!

ocenił(a) serial na 9
nnn_nnn

z bólem serca, ale podzielam rozczarowanie:( uwielbiam wszystkie trzy sezony Westworld, ale ten nowy to już sam nie wiem co to jest. Postaci randomowo przywracane (co jest już serio okropne, bo to totalnie znieczula na ich każdą kolejną "śmierć"), zero w tym konsekwencji i logiki, stawka niby przeogromna obejmująca cały glob, a mam wrażenie że cała ta inba na jednym amerykańskim podwórku się kręci. Wielka szkoda, ale jeśli powstanie 5 sezon (coś mi się obiło o uszy, że oglądalność 4 sezonu jest bardzo niska w porównaniu do poprzedników), to pewnie zobaczę jak to się skończy :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones